Stauch Daniel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kec Adam | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hofman Matěj | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Chour Josef | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kloub Milan | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kesl Jan | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nguyen Tien Dat | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Steinz Viktor | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Franeta Marco | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Beneš Martin | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Derenin Matyáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hauer Marek František | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Špaček Vít | | 6:7 (10), 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Leibl Jan | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kec Martin | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Pospíšil Patrik | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Daniel | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Homolka David | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pokorný Vojtěch | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
FALTA OLIVER | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Štěpánek Vojtěch | | | 7:6 (4), 6:4 | | |
| | | | | |
Sina Jakub | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pajer Ivan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Schiel Walter (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: 9:00 Kec- Hofman, Chour-Kloub, Nguyen-Steinz, Franeta-Beneš, Špaček-Leibl, Kec-Pospíšil, Pokorný- Falta, Štěpánek-Sina. Ostatni chlapci v 9:45!
Dívky. 10:30 Kravarová-Lorencová, Slavíčková-Hrdličková, Uhlířová-Šenová, Šprojcarová-Černá, Šárová-Jelínková, Kozmová-Nováková, Kedlesová- Procházková, Lehká- Rollingerov. Ostatní v 11.15 nebo ppo tel domluvě |
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Stauch Daniel | 376 | 9 | Pajer Ivan | 477 | 6 | Novák Daniel | 615 | 4 | Kesl Jan | 740 | 4 | Chour Josef | 747 | 4 | Homolka David | 838 | 3 | Derenin Matyáš | 838 | 3 | Hauer Marek František | 927 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 36 |
Kódové číslo akce: 512267 |
|
|