Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 14.-16.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Pošvář Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tuša Robert | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Páltik Richard | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Petráš Michal | | | 7:5, 0:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Duričič Filip | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bursa Tomáš | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kameník David | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sršeň Alexandr | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hladík Daniel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bradík Jonáš | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Jarolímek Josef | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jurda Jakub | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Brettl Filip | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dvořák Lukáš | | | | | 7:5, 6:3 |
| | | | | |
Korolenko Kirill | 6:4, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Sedláček Mirek | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dostál Adam | 2:6, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Brázda Filip | | | 6:1, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Šidlík Jan | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Dvořák David | | | | | |
| | | | | |
Kusák Jan | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Drozdík Adam | 6:0, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Páleníček Oskar | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vňuk Juraj | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kunze David | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
Liška Ondřej | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Petrofský David | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Pošvář Tomáš | 182 | 12 | Petrofský David | 207 | 12 | Kameník David | 209 | 12 | Dvořák David | 280 | 9 | Brettl Filip | 296 | 9 | Dvořák Lukáš | 326 | 9 | Stibůrek Filip | 503 | 6 | Kusák Jan | 520 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 512265 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Lafek Lukáš | 25.10.2005 | LTC Litvínov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Dvořák Lukáš | 16.07.2006 | SK HAMR, z.s. | Tuša Robert | 14.02.2006 | TENIS Klánovice | Pošvář Tomáš | 08.06.2006 | TK Slavia Plzeň | Sina Jakub | 21.06.2006 | TK Start Praha-Topolka |
|