Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 15.-17.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šiler Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drbal Filip | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Spurný Tobiáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rychetský Matyáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 1:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Hanuš Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | | | | | |
| | | | | | |
Richtrmoc Jáchym | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kovačka Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
Arefe Tarkan | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Onderka Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Sanders Oliver | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Daniel | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hais Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Javanský Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Sniegoň David | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Škopek Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rendl Vojtěch | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Korec Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Vňuk Juraj | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | | | | |
| | | | | | |
Petr Viktor | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Páltik Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pavelka Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Patrik | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kusák Jan | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Gáborík Trajan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018) |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Šiler Martin | 261 | 12 | Rieser Frederik William | 477 | 6 | Gáborík Trajan | 477 | 6 | Arefe Tarkan | 487 | 6 | Kotarac Alex | 569 | 4 | Kovačka Matouš | 675 | 4 | Hais Jan | 704 | 4 | Petr Viktor | 717 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 46 |
Kódové číslo akce: 512261 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mukhtorov Iso | 06.06.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Mukhtorov Davud | 16.04.2004 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Gáborík Trajan | 16.06.2005 | TJ Sokol Hostivice | Javanský Martin | 01.05.2006 | TO SK Mělník | Brázda Filip | 11.12.2006 | Tenisový klub Progress z.s. |
|