Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
Tempo Praha
Datum:
19.-21.09.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Czepiel Jan
Czepiel
Czepiel
Boháč Antonín
6:2, 6:2
Jurman
Jurman Alexander
6:4, 6:2
Rat
Kecek Martin
6:1, 6:4
Kecek
Ambrož Bruno
6:1, 6:1
Rat
6:2, 6:2
Rat
Rat Daniel
Rat
Volšička Michal
6:1, 6:7
Volšička
Volšička
Tikovský Jakub
3:6, 7:5, 1:0
Tikovský
Boháč Adam
6:0, 6:0
Moroz
Růžička Richard
6:4, 3:6, 1:0
Růžička Richard
Novotný Kryštof
6:2, 6:1
Moroz
6:1, 6:4
Moroz
Moroz Nikola
Rat
Jurda Jakub
6:2, 6:4
Jurda
Jurda
Voplakal Martin
6:1, 6:0
Šimek
Šimek Matyas
6:0, 6:3
Klíma
Bureš Daniel
6:0, 7:5
Bureš
Tybus Jonáš
6:1, 6:4
Klíma
6:1, 6:0
Klíma
Klíma Jakub
Růžička Jan
Růžička Jan
6:2, 6:2
Růžička Jan
Růžička Jan
Buchtel Denis
6:2, 6:2
Buchtel
Loucký Mark
7:5, 6:0
Růžička Jan
Klokov Martin
3:6, 7:6
Černý
Černý Dominik
6:2, 6:0
Zeman
scr.
Zeman
Zeman Jakub
Rozhodčí turnaje:
Miroslav Bárta - 720146240
Poznámka pořadatele:
PROGRAM NEDĚLE: 8:30 ČTVRTFINÁLE DVOUHRA
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Czepiel Jan
180
12
Zeman Jakub
243
12
Klíma Jakub
394
6
Volšička Michal
462
6
Rat Daniel
465
6
Moroz Nikola
515
6
Růžička Jan
708
4
Jurda Jakub
816
3
Kategorie : 4
Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 512239
Moroz Nikola
-
Czepiel Jan
Moroz
-
Czepiel
Moroz
-
Czepiel
Ambrož Bruno
-
Loucký Mark
6:4, 6:1
Ambrož
-
Loucký
Buchtel Denis
-
Klokov Martin
6:3, 6:3
Moroz
-
Czepiel
Růžička Jan
-
Klíma Jakub
6:1, 6:3
Růžička
-
Klíma
Růžička
-
Klíma
Jurman Alexander
-
Kecek Martin
6:1, 6:0
Jurman
-
Kecek
Rat
-
Zeman
Bureš Daniel
-
Tybus Jonáš
6:1, 6:1
Bureš
-
Tybus
Jurda
-
Černý
Jurda Jakub
-
Černý Dominik
6:0, 6:1
Jurda
-
Černý
Rat
-
Zeman
Tikovský Jakub
-
Boháč Antonín
6:4, 6:0
Tikovský
-
Boháč
Voplakal Martin
-
Šimek Matyas
6:1, 2:6, 1:0
Rat
-
Zeman
6:0, 6:1
Rat
-
Zeman
Rat Daniel
-
Zeman Jakub
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Czepiel Jan
180
12
Zeman Jakub
243
12
Klíma Jakub
394
6
Rat Daniel
465
6
Moroz Nikola
515
6
Růžička Jan
708
4
Jurda Jakub
816
3
Boháč Antonín
852
3
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 514239
Tisková PDF verze hracího plánu