Název: | TJ Kraví Hora open | Pořadatel: | TJ Kraví Hora Brno | Datum: | 03.-05.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Zavřel Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vít František | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Veigl Jakub | | | 0:6, 7:5, 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sláma Radek | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Michal | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zachoval Jakub | | 5:7, 6:4, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sobota Roman | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | scr. | |
| | | | | | |
Zavadil Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Nápravník Vojtěch | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jakubčík Tomáš | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Samek Jiří | | | 7:5, 5:7, 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skryja Petr | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchý Ondřej | | | | 6:3, 5:7, 1:0 (8) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lebloch Jakub | | 6:4, 3:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grün Vojtěch | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Blažo Marek | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Majer Lukáš | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rauš Lukáš | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kašparovský Bořivoj | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mareček Ondřej | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čoupek David | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | | | | 6:2, 2:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Páral Radim | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanák David | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Mnich Viktor | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Čech Filip | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baný Michael Otakar | | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koplík Tadeáš | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubisch David | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Koláček Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Maršík Ondřej | | | | 2:6, 4:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Helešic Martin | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáček Jan Matyáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vaculík Robin | 6:4, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nerud Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Zavřel Lukáš | 191 | 12 | Nerud Vladimír | 271 | 9 | Čech Filip | 296 | 9 | Zavadil Matyáš | 323 | 9 | Rauš Lukáš | 363 | 6 | Majer Lukáš | 489 | 6 | Baný Michael Otakar | 580 | 4 | Tlačbaba Jakub | 580 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 59 |
Kódové číslo akce: 512235 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Starý Václav | 24.10.2004 | TJ Brno-Komín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Koláček Tomáš | 10.03.2002 | TJ Kraví Hora Brno | Zavadil Matyáš | 14.05.2003 | ŽLTC Brno | Procházka Matyáš | 18.11.2004 | BLTC Brno |
|