Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Starší žáci
Pořadatel:
TK Dubí
Datum:
31.08-01.09.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Novák Daniel
Novák
Novák
Poláček Lukáš
6:0, 6:4
Straka
Straka Lukáš
6:1, 6:0
Novák
Lafek Lukáš
6:1, 6:0
Lafek
Lafek
Hudec Adam
1:6, 6:0, 1:0 (5)
Hudec
Novák
Přistoupil Marek
6:1, 6:0
Přistoupil
Přistoupil
Duben Ondřej
6:7 (63107)
Červenka
Červenka Matěj
6:0, 6:0
Abrahám
Abrahám Nicolas
scr.
Abrahám
Belej Denis
6:4, 6:4
Abrahám
Růžek Filip
6:1, 6:0
Růžek
Kesl
Kesl Jan
6:2, 6:2
Kesl
Kesl
Ondo David
6:1, 6:0
Josef
Josef Jan
6:0, 6:2
Kesl
Štěpánek Vojtěch
7:5, 6:1
Kloub
Kloub Milan
6:0, 6:0
Derenin
Derenin Matyáš
6:1, 6:2
Derenin
Kesl
Knapík Ondřej
6:3, 6:0
Knapík
Nedvěd
Pokorný Vojtěch
6:0, 6:1
Nedvěd
Nedvěd Ondřej
6:1, 6:3
Havránek
Novotný Adam
6:1, 6:0
Samek
Samek Jan
4:6, 7:5, 1:0 (6)
Havránek
7:5, 6:0
Havránek
Havránek Jakub
Poznámka pořadatele:
Začátek v neděli v 9h - Novák - Lafek, Přistoupil - Abrhám, Kesl - Derenin, Nedvěd - Havránek.
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Novák Daniel
159
15
Havránek Jakub
181
12
Kesl Jan
224
12
Růžek Filip
230
12
Derenin Matyáš
421
6
Přistoupil Marek
536
4
Hudec Adam
545
4
Knapík Ondřej
576
4
Kategorie : 4
Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 512234
Havránek Jakub
-
Růžek Filip
Havránek
-
Růžek
Havránek
-
Růžek
Lafek Lukáš
-
Štěpánek Vojtěch
6:2, 6:3
Straka
-
Novotný
Straka Lukáš
-
Novotný Adam
6:7 (75107)
Kesl
-
Hudec
Kesl Jan
-
Hudec Adam
6:2, 4:6, 1:0 (8)
Kesl
-
Hudec
Kesl
-
Hudec
Josef Jan
-
Poláček Lukáš
6:0, 6:0
Josef
-
Poláček
Derenin
-
Novák
Nedvěd Ondřej
-
Červenka Matěj
5:7, 6:0, 1:0 (8)
Nedvěd
-
Červenka
Nedvěd
-
Červenka
Kloub Milan
-
Pokorný Vojtěch
6:4, 4:6, 1:0 (6)
Kloub
-
Pokorný
Derenin
-
Novák
Ondo David
-
Belej Denis
6:2, 6:2
Abrahám
-
Samek
Abrahám Nicolas
-
Samek Jan
6:0, 6:0
Derenin
-
Novák
6:1, 6:0
Derenin
-
Novák
Derenin Matyáš
-
Novák Daniel
Poznámka pořadatele:
Začátek čtyřhry v neděli ve 12h.
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Novák Daniel
159
15
Havránek Jakub
181
12
Kesl Jan
224
12
Růžek Filip
230
12
Derenin Matyáš
421
6
Hudec Adam
545
4
Kloub Milan
741
4
Samek Jan
777
3
Kategorie : 4
Součet BH: 68
Kódové číslo akce: 514234
Tisková PDF verze hracího plánu