Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Sport Tennis Club Studénka
Pořadatel:
TJ MSV Studénka, z.s.
Datum:
17.-19.08.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Tajdus Tomáš
Tajdus
Tajdus
SÁŇKA FRANTIŠEK
6:0, 6:3
SÁŇKA
Kučera Matěj
6:0, 6:2
Mück
Mück Filip
6:2, 6:3
Mück
Mück
6:0, 6:0
Hývnar Lukáš
Hývnar Lukáš
Rožnovský
Hývnar Radim
6:3, 6:4
Hývnar Radim
Robenek Štěpán
6:0, 6:0
Robenek Štěpán
Robenek Štěpán
Rožnovský
Sáňka Jakub
6:1, 6:2
Sáňka
Rožnovský
6:2, 6:1
Rožnovský
Rožnovský Matyáš
Řehák Adam
Řehák Adam
6:3, 6:4
Řehák Adam
Řehák Adam
6:1, 6:0
Drobný
Drobný Jan
Řehák Adam
Kovář Adam
7:5, 6:2
Kovář
Kovář
6:1, 6:1
Juříček
Juříček David
Řehák Adam
Lys Ondřej
7:6 (5), 6:3
Lys
Vymazal
6:1, 6:2
Vymazal
Vymazal Jakub
Bartoš
Jurka Tomáš
7:5, 4:6, 1:0 (5)
Jurka
Bartoš
6:1, 6:1
Bartoš
Bartoš Adrian
Řehák Adam
Pešat Oliver
6:1, 3:6, 1:0 (7)
Pešat
Pešat
6:3, 6:2
Homolka
Homolka Filip
Pešat
Grulich Josef
6:3, 6:2
Grulich
Grulich
6:1, 6:2
Abrman
Abrman Matěj
Pešat
Škopík Jakub
7:5, 6:3
Škopík
Brodecký
6:3, 5:7, 1:0 (1)
Brodecký
Brodecký Marek
Milar
Milar Jiří
5:7, 6:1, 1:0 (3)
Milar
Milar
6:1, 6:3
Šulák
Šulák Jiří
Pešat
Řehák Daniel
6:4, 6:1
Řehák Daniel
Řehák Daniel
6:4, 6:1
MOLDRZYK
MOLDRZYK FRANTIŠEK
Řehák Daniel
Gebauer Adam
6:1, 7:5
Gebauer
Pelc
6:4, 6:2
Pelc
Pelc Štěpán
Šošolík
Horák Vladimír
6:2, 7:5
Horák
Robenek Václav
6:4, 6:2
Robenek Václav
Robenek Václav
Šošolík
Kučera Vojtěch
6:1, 6:0
Kučera Vojtěch
Šošolík
6:0, 6:1
Šošolík
Šošolík Pavel
Počet účastníků
33
Nasazení
CŽ
BH
Tajdus Tomáš
156
15
Šošolík Pavel
201
12
Řehák Adam
248
12
Šulák Jiří
265
9
Řehák Daniel
283
9
Bartoš Adrian
366
9
Rožnovský Matyáš
485
6
Pešat Oliver
557
4
Kategorie : 4
Součet BH: 76
Kódové číslo akce: 512176
Šulák Jiří
-
Řehák Daniel
Šulák
-
Řehák Daniel
Šulák
-
Řehák Daniel
Robenek Štěpán
-
Robenek Václav
6:7 (5), 6:2, 1:0 (7)
Robenek Štěpán
-
Robenek Václav
Škopík Jakub
-
Pelc Štěpán
7:5, 6:2
Šulák
-
Řehák Daniel
Tajdus Tomáš
-
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:2, 7:5
Tajdus
-
MOLDRZYK
SÁŇKA FRANTIŠEK
-
Rožnovský Matyáš
2:6, 6:4, 1:0 (4)
Bartoš
-
Mück
Sáňka Jakub
-
Brodecký Marek
6:2, 3:6, 1:0 (9)
Bartoš
-
Mück
Bartoš Adrian
-
Mück Filip
4:6, 6:1 (06)
Šulák
-
Řehák Daniel
Lys Ondřej
-
Drobný Jan
6:3, 6:7 (6), 1:0 (8)
Kovář
-
Jurka
Kovář Adam
-
Jurka Tomáš
6:3, 7:5
Milar
-
Řehák Adam
6:1, 6:3
Milar
-
Řehák Adam
Milar Jiří
-
Řehák Adam
Milar
-
Řehák Adam
Hývnar Lukáš
-
Hývnar Radim
6:4, 3:6, 1:0 (8)
Juříček
-
Vymazal
Juříček David
-
Vymazal Jakub
6:2, 6:1
Pešat
-
Šošolík
6:2, 6:2
Pešat
-
Šošolík
Pešat Oliver
-
Šošolík Pavel
Počet dvojic
13
Nasazení
CŽ
BH
Tajdus Tomáš
156
15
Šošolík Pavel
201
12
Řehák Adam
248
12
Šulák Jiří
265
9
Řehák Daniel
283
9
Bartoš Adrian
366
9
Rožnovský Matyáš
485
6
Pešat Oliver
557
4
Kategorie : 4
Součet BH: 76
Kódové číslo akce: 514176
Tisková PDF verze hracího plánu