Datum: |
22.-23.08. |
Pořadatel: |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
516162 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vopařil Jiří |
: |
Holandská 10 |
: |
57101 Moravská Třebová |
Tel. (1): |
603480096 |
E-mail: |
jiri.voparil@orcz.cz |
Internet: |
www.tenismt.cz |
Poznámka pořadatele: Ceny: peněžní poukázky do obchodu se sportovním zbožím, poháry,diplomy,věcné ceny
Do turnaje budou přijati všichni dohlášení hráči tzn. včetně všech náhradníků. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
429 |
6 |
56 |
volná karta |
16.08.2020 08:40:24 |
2. |
Votřel Petr |
28.12.2006 |
TK Kunštát |
477 |
6 |
|
|
23.07.2020 10:04:28 |
3. |
Různar Kryštof |
28.06.2007 |
LTC Velen Boskovice |
576 |
4 |
223 |
|
10.08.2020 18:33:42 |
4. |
Šauer Matyáš |
04.07.2006 |
TK Kunštát |
612 |
4 |
|
volná karta |
17.08.2020 09:25:51 |
5. |
Gebel Jáchym |
03.01.2007 |
LTC Velen Boskovice |
651 |
4 |
294 |
|
26.07.2020 13:29:51 |
6. |
Zajicek Nicholas |
19.11.2007 |
Pašťa tenis, z.s. |
681 |
4 |
366 |
|
31.07.2020 22:31:54 |
7. |
Odstrčil Lukáš |
23.03.2007 |
ŽLTC Brno |
689 |
4 |
464 |
|
16.08.2020 15:40:54 |
8. |
Makovský Šimon |
11.11.2007 |
Start Brno |
887 |
3 |
386 |
|
05.08.2020 09:29:52 |
9. |
Kadlec Vítek |
05.04.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1044 |
1 |
|
|
08.07.2020 17:33:07 |
10. |
Lyčka Teodor |
10.09.2008 |
TJ Sokol Bílovice n.Svit. |
1044 |
1 |
1226 |
|
11.07.2020 17:16:13 |
11. |
Dyčka Michal |
15.10.2008 |
Sokol Zábřeh |
1044 |
1 |
|
|
21.07.2020 17:12:14 |
12. |
Kligl Tobiáš |
05.10.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1044 |
1 |
|
|
31.07.2020 17:29:01 |
13. |
Šperka Adam |
01.10.2006 |
LTC Velen Boskovice |
1044 |
1 |
|
|
10.08.2020 17:23:41 |
14. |
Směřička Matouš |
14.04.2007 |
TK Uherské Hradiště |
1044 |
1 |
175 |
volná karta |
16.08.2020 20:47:20 |
15. |
Pilný Patrik |
21.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1044 |
1 |
439 |
volná karta |
17.08.2020 09:25:01 |
16. |
Hromek Jakub |
10.04.2007 |
LTC Velen Boskovice |
1044 |
1 |
868 |
|
17.08.2020 10:50:32 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Doležal Lukáš |
08.07.2007 |
TJ Brno-Komín |
315 |
9 |
107 |
|
17.08.2020 19:24:58 |
2. |
Hošpes Matyáš |
04.08.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
733 |
4 |
267 |
|
20.08.2020 13:23:29 |
3. |
Šimonek Patrik |
26.05.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1044 |
1 |
291 |
|
20.08.2020 19:54:49 |
4. |
Bednář Kryštof |
05.09.2006 |
TK Blansko |
1044 |
1 |
|
|
21.08.2020 07:43:43 |
5. |
Klíma Petr |
20.08.2006 |
TK Česká Třebová, z.s. |
477 |
6 |
|
|
21.08.2020 12:56:26 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Prášek Dominik |
13.12.2006 |
ŽLTC Brno |
331 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:14:52 |
2. |
Kašický Matěj |
05.11.2007 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
1044 |
1 |
1326 |
odhlášeno pořadatelem |
19.08.2020 08:36:21 |
|