Pořadatel: | TK TILIA Brno | Datum: | 09.-11.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Filip Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Maňásek Jakub | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vaculík Robin | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ždánský Adam | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Tlačbaba Matěj | 6:7 (1), 6:0, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Novák Lukáš | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Staněk Jakub | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Ondrušík William | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sonenko Glib | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Jakubčík Tomáš | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Placek Alex | | | | | |
| | | | | |
Krist Tomáš | | | | | 2:6, 6:4, 1:0 (14) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Patera Ondřej | | 7:6 (6), 6:4 | | | |
| | | | | |
Krňávek David | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Procházka Matyáš | | | 6:3, 3:6, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
Staněk Jan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Sláma Radek | | | | | |
| | | | | |
Sumtsov Yaroslav | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
Maršík Ondřej | 4:6, 6:3, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 0:6, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Macháč Max Mikuláš | | | | | |
| | | | | |
Smílek Filip | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Čoupek Alex | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mareček Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Radim Kadeřábek - 603965826 |
Poznámka pořadatele: Program pátek 11.8.:
Finále dvouhry žáků na 10:00 |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Filip Jakub | 387 | 6 | Novák Lukáš | 404 | 6 | Mareček Ondřej | 404 | 6 | Sláma Radek | 435 | 6 | Krist Tomáš | 523 | 6 | Macháč Max Mikuláš | 524 | 6 | Vaculík Robin | 534 | 6 | Placek Alex | 539 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 48 |
Kódové číslo akce: 512160 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kříž Jaroslav | 20.04.2004 | TK Brno Bosonohy,z.s. |
|