Název:
Tecnifobre CUP
Datum:
21.-24.08.
Pořadatel:
TK Stochov (C - 300)
Kódové číslo:
516159
Dvorců+povrch:
4 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 13:00 hod.


Kontaktní osoba:
Klusák Roman
:
Zborovská 317
:
27303 Stochov
Tel. (1):
602298317
E-mail:
prezident@tkstochov.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace účastníků v pátek do 13.00 hodin, v místě konání turnaje. Následuje losování a nasazení na dvorce.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Aritma Praha
175
12
 
 
10.06.2020 18:34:44
2.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
570
4
198
 
21.06.2020 17:09:22
3.
Mits Jakub 29.05.2007 TK Stochov
633
4
433
 
14.06.2020 07:54:56
4.
Petráš Michal 22.01.2006 Open Tennis Club
651
4
 
 
17.08.2020 11:15:35
5.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
667
4
229
 
20.08.2020 14:09:15
6.
Hofman Tadeáš 06.09.2007 Open Tennis Club
708
4
560
 
14.08.2020 21:42:11
7.
STRNAD Daniel 21.07.2007 TK Kročehlavy
1044
1
542
 
07.06.2020 09:11:04
8.
Janda Michal 06.11.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
1044
1
422
 
07.06.2020 18:18:24
9.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
1044
1
351
 
11.06.2020 17:04:18
10.
Šaroch Jan 23.02.2007 SK TALENT 13 - spolek
1044
1
665
 
30.06.2020 20:56:05
11.
Klusák Lukáš 03.07.2008 TK Stochov
1044
1
675
 
14.08.2020 09:22:57
12.
Kříž Petr 13.02.2008 TK Stochov
1044
1
884
 
14.08.2020 09:24:49
13.
Vacek Petr 19.05.2009 TK Stochov
1044
1
 
 
14.08.2020 21:41:54
14.
Sklenička Michal 24.03.2006 TK EMA o.s.
1044
1
 
 
19.08.2020 08:57:45
15.
Doubek Filip 01.06.2008 TK Louny
1044
1
1084
 
19.08.2020 18:52:54
16.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
1044
1
294
 
20.08.2020 10:44:53
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
833
3
438
odhlášeno hráčem
19.06.2020 10:52:37
2.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
odhlášeno hráčem
05.08.2020 21:59:40
3.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1044
1
442
odhlášeno hráčem
10.08.2020 17:29:25
4.
Šandera Filip 30.04.2007 TJ Sokol Vysočany
1044
1
848
odhlášeno hráčem
11.08.2020 12:40:22
5.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
689
4
105
odhlášeno hráčem
15.08.2020 09:44:45