Název: | O pohár Valašska | Pořadatel: | Rožnovský tenisový klub | Datum: | 05.-07.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Janík Petr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mazáč David Matyáš | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Knesl Kryštof | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vala Patrik | | | 6:2, 2:6, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bobek Tomáš | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Cienciala Jan | | | | 3:4, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kravec Vladimir | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vajda Bořek | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Czernek Šimon | | | 1:6, 6:1, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
Majerek Michal | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vašenka Daniel | | | | | |
| | | | | |
Vašut Šimon | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bárta Jan | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Witos Dominik | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Vala Filip | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kubáň Pavel | | | | | |
| | | | | |
Krakovský Denis | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Weston William Roy | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bobek Vojtěch | | | 2:6, 6:1, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Olša Michal | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 4:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Ichnovský Marek | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaromír Mrlík |
Poznámka pořadatele: Program na neděli 06.srpna :
V 9,00 hodin : Janík-Bobek,Cincala-Vašenka
: Barta -Kubáň,Krakovsky-Ichnovsky.
Následně semifinalová zápasy dvouhry. Finále čtyřhry ND 13,00 hodin.
Semifinálový zápas Janík-Vašenka skrečoval hráč Vášenka pro nevolnost.
Finalový zápas dvouhry chlapců bude sehrán v pondělí ve 15,00 hodin. |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Janík Petr | 188 | 12 | Ichnovský Marek | 317 | 9 | Kubáň Pavel | 382 | 6 | Cienciala Jan | 426 | 6 | Vašenka Daniel | 431 | 6 | Bobek Tomáš | 523 | 6 | Vašut Šimon | 633 | 4 | Krakovský Denis | 702 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 53 |
Kódové číslo akce: 512140 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Sýkora Adam | 10.04.2004 | TK DEZA Valašské Meziříčí | Mičola Vítek | 27.11.2005 | TJ TO Gumárny Zubří |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Guráš Martin | 18.09.2004 | TK Na Dolině o.s. | Zeithamel David | 27.02.2003 | TK DEZA Valašské Meziříčí |
|