Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
08.-10.08. |
Pořadatel: |
LTC Beroun, z.s. (C - 250) |
Kódové číslo: |
516130 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Novák Antonín |
: |
Karly Machové 1503 |
: |
266 01 Beroun - Město |
Tel. (1): |
777 288 879 |
Tel. (2): |
608 856 795 |
E-mail: |
masters10@atlas.cz |
Poznámka pořadatele: 7.8.2020 SMS prezentace 9.00 až 18.00 nebo telefonické prezentace 17.00 - 18.00 na telefonní číslo: 608856795 - Nováková, losování 18.00. První den turnaj se bude hrát na 2 kurtech LTC Beroun a 3 kurtech Lokomotivy Beroun. Vstup na kurty LTC Beroun z ulice Vorlova 496, vchod označen. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Přistoupil Marek |
11.07.2006 |
SK Aritma Praha |
175 |
12 |
|
|
10.06.2020 18:33:18 |
2. |
Sudik David |
15.09.2006 |
SPORT EDEN Beroun |
204 |
12 |
|
|
06.07.2020 10:41:50 |
3. |
Klepáč Adam |
29.07.2007 |
Lokomotiva Zdice |
275 |
9 |
373 |
|
26.07.2020 11:54:32 |
4. |
Herman David |
05.03.2007 |
SK OAZA Praha |
431 |
6 |
417 |
volná karta |
06.08.2020 22:09:26 |
5. |
Samek Jan |
27.01.2007 |
TK Kadaň |
434 |
6 |
234 |
volná karta |
06.08.2020 22:50:19 |
6. |
Hrach Vít |
29.05.2007 |
Lokomotiva Zdice |
442 |
6 |
345 |
|
06.08.2020 22:02:47 |
7. |
Císař Otakar |
23.07.2007 |
TK Ruzyně Praha |
490 |
6 |
271 |
|
27.07.2020 13:03:46 |
8. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
560 |
4 |
123 |
|
20.07.2020 15:14:23 |
9. |
Jirásek Milan |
31.07.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
570 |
4 |
198 |
|
21.06.2020 17:03:10 |
10. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
689 |
4 |
105 |
|
24.07.2020 18:51:13 |
11. |
Kraus Matyáš |
19.05.2007 |
LTC Beroun, z.s. |
720 |
4 |
331 |
|
24.04.2020 10:55:22 |
12. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
802 |
3 |
180 |
volná karta |
06.08.2020 22:04:07 |
13. |
Dlouhý Jan |
23.11.2007 |
LTC Slovan Kladno |
833 |
3 |
438 |
volná karta |
06.08.2020 22:03:21 |
14. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
852 |
3 |
86 |
|
06.08.2020 07:28:59 |
15. |
Slaboch Tomáš |
27.06.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
932 |
3 |
300 |
|
01.04.2020 00:43:29 |
16. |
Freiberg Radim |
25.06.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
1044 |
1 |
325 |
|
22.06.2020 20:35:59 |
17. |
Doucek Jan |
28.02.2010 |
Lokomotiva Beroun |
1044 |
1 |
|
|
26.06.2020 13:38:11 |
18. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1044 |
1 |
290 |
|
20.07.2020 21:26:26 |
19. |
Mišina Patrik |
23.11.2006 |
LTC Beroun, z.s. |
1044 |
1 |
|
|
24.07.2020 21:46:24 |
20. |
Machulka Marek |
19.10.2006 |
TJ SK Tetín |
1044 |
1 |
|
|
31.07.2020 08:42:50 |
21. |
Vilt Václav |
12.04.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
1044 |
1 |
87 |
|
04.08.2020 15:38:03 |
22. |
Kupka Kryštof |
26.08.2007 |
Sokol TK Kaplice |
1044 |
1 |
580 |
|
05.08.2020 11:57:41 |
23. |
Novák Lukáš |
16.03.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
1044 |
1 |
1823 |
volná karta |
06.08.2020 22:05:04 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fous Ondřej |
10.04.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
1044 |
1 |
1084 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2020 17:34:42 |
2. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
1044 |
1 |
687 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 22:08:51 |
3. |
STRNAD Daniel |
21.07.2007 |
Tenis DLI Kladno |
1044 |
1 |
542 |
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 09:24:20 |
4. |
Novotný Adam |
06.09.2007 |
TCG Karlovy Vary |
651 |
4 |
157 |
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 14:20:38 |
5. |
Nedvěd Ondřej |
25.04.2007 |
LTK TEPLICE o.s. |
674 |
4 |
297 |
IS: lhůta 5 dní |
29.07.2020 20:52:49 |
6. |
Votava Lukáš |
05.03.2009 |
Lokomotiva Zdice |
985 |
3 |
335 |
odhlášeno hráčem |
31.07.2020 18:24:36 |
7. |
Kysel Adrián |
03.09.2007 |
SK Tenis Kladno |
1044 |
1 |
1326 |
odhlášeno pořadatelem |
03.08.2020 14:19:30 |
|