Název: | TC Brno CUP | Pořadatel: | TC Brno. | Datum: | 27.-30.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Krakovský Denis | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Špaček Jakub | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Stejskal Adam | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Volf Matěj | | | 6:7 (1), 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Šichtař Samuel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kločurek Daniel | | scr. | | | |
| | | | | |
Stauch Daniel | 6:2, 4:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Frömel Karel | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
Krupa Lukáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Nagy Filip | | 7:5, scr. | | | |
| | | | | |
Havel Tadeáš | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hajibik Omar | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Kubíček David | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kondler Libor | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Juřena Michal | 6:3, 3:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Barcik Nikodem Rafal | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | |
Laštovička Luboš | 6:2, 5:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Komrska Jan | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pospíšil Matěj | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Prokeš Bedřich | | | 1:6, 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Duchoň Daniel | 4:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Adam Matěj | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Sedlář Josef | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Prášek Vojtěch | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
Šnajdr Denis | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jelínek Jakub | | 7:5, 4:1, scr. | | | |
| | | | | |
Horáček Josef | scr. | | | | |
| | | | | |
Pytel Šimon | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Krňávek David | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kružík Vilém | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Peták Denis | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020) |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Krakovský Denis | 67 | 25 | Peták Denis | 82 | 25 | Sedlář Josef | 92 | 20 | Frömel Karel | 111 | 20 | Juřena Michal | 112 | 20 | Barcik Nikodem Rafal | 128 | 15 | Stauch Daniel | 139 | 15 | Prášek Vojtěch | 147 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 512118 |
|
|