Název: | Starší žáci B5 | Pořadatel: | TK Bohutín, z.s. | Datum: | 01.-04.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Mojžíš Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Javůrek Petr | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Košek Martin | 7:6 (2), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmejcký Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stichenwirth Petr | | | 4:6, 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | | | | 7:6 (7), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Celina Tobiáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jakub | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brückner David | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pošvář Tomáš | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan | | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanke Max | | | 2:6, 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Matyáš | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Komínek Kryštof | | 3:6, 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sniegoň David | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kupka Ondřej | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škopek Martin | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | | | | 7:6 (4), 2:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Jakub | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Fojtů Lukas | 3:6, 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: ZMĚNA!! Program přesunut na středu 5.8.2020
9:30 Mojžíš P.-Petrofský
10:30 semifinále Kločurek-Stauch
Ne dříve než v 11:00 semifinále Bien
Pro upřesnění času finále čtyřhry prosím dvojici Burda, Ledvina, ať mě kontaktují na čísle 776583809 během středečního dopoledne. |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Mojžíš Dominik | 43 | 35 | Mojžíš Patrik | 49 | 30 | Stauch Daniel | 56 | 30 | Bien Daniel | 59 | 25 | Kločurek Daniel | 82 | 25 | Petrofský David | 91 | 20 | Ledvina Jan | 98 | 20 | Pošvář Tomáš | 124 | 15 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 512103 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice |
|