Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
JODA CUP
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň
Datum:
01.-03.08.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Valenta Ondřej
Valenta
Valenta
Otevřel František
6:1, 6:0
Otevřel
Majda Dominik
7:5, 7:6 (4)
Valenta
Cetkovský Matyáš
6:0, 6:1
Steinmetz
Steinmetz Ondra
6:0, 6:0
Steinmetz
Makovský Šimon
6:4, 3:6, 1:0 (5)
Makovský
Valenta
Kučera Daniel
6:3, 7:6 (9)
Kučera
Kučera
Směřička Matouš
6:1, 6:3
Směřička
Stibor Adam
6:1, 6:3
Kučera
Mudra Pavel
6:2, 6:3
Mudra
Spěvák
6:2, 6:1
Spěvák
Spěvák Jakub
Valenta
Mutl Antonín
scr.
Mutl
Mutl
6:3, 6:0
Gross
Gross Vojtěch
Halamíček
Remeš Martin
2:6, 7:6 (3), 1:0 (6)
Remeš
Kolář Jan
6:3, 6:3
Halamíček
6:4, 6:4
Halamíček
Halamíček Jaromír
Doležal
Schaur Roman
6:3, 6:1
Schaur
Jaroščák
Kozel Aleš
7:5, 6:1
Jaroščák
Jaroščák Maximilián
6:3, 6:4
Doležal
Hlaváč Šimon
6:1, 6:1
Hlaváč
Boháč Jiří
6:4, 6:2
Doležal
6:3, 6:0
Doležal
Doležal Lukáš
Rozhodčí turnaje:
Juda Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
CIZINEC 1 : Jaroščák Maxmilián (SK)
Počet účastníků
22
Nasazení
CŽ
BH
Valenta Ondřej
229
12
Doležal Lukáš
315
9
Kučera Daniel
506
6
Halamíček Jaromír
515
6
Spěvák Jakub
660
4
Mutl Antonín
689
4
Schaur Roman
778
3
Kozel Aleš
862
3
Kategorie : 4
Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 512100
Valenta Ondřej
-
Kozel Aleš
Valenta
-
Kozel
Valenta
-
Kozel
Spěvák Jakub
-
Mutl Antonín
6:3, 6:7 (5), 1:0 (7)
Spěvák
-
Mutl
Majda Dominik
-
Otevřel František
6:2, 6:1
Valenta
-
Kozel
Směřička Matouš
-
Remeš Martin
6:3, 4:6, 1:0 (8)
Směřička
-
Remeš
Makovský Šimon
-
Steinmetz Ondra
6:4, 7:6 (5)
Kučera
-
Halamíček
Mudra Pavel
-
Stibor Adam
6:2, 6:2
Kučera
-
Halamíček
Kučera Daniel
-
Halamíček Jaromír
6:0, 6:0
Rozhodčí turnaje:
Juda Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Valenta Ondřej
229
12
Kučera Daniel
506
6
Halamíček Jaromír
515
6
Spěvák Jakub
660
4
Mutl Antonín
689
4
Kozel Aleš
862
3
Makovský Šimon
887
3
Steinmetz Ondra
1043
3
Kategorie : 4
Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 514100
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Jaroščák Maximilián
28.01.2006
TC-MJ TENIS Líšeň