Vejšický Oldřich | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Patyk Michal | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hujo Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Ceban Alexandr | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Klír Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bernas Daniel | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | 4:6, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Laibl Matěj | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rybín Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Valoušek Jakub | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Minol Dan | | | | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | | | 6:2, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Bega Petr | 2:6, 6:3, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | 3:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Macek Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | | 4:6, 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | | | | 1:6, 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Popelka Vojtěch | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kverek Libor | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | | |
| | | | | | |
Bušek Kryštof | | | | | 2:6, 7:6, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Miler Kevin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Macháček Filip William | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Brunclík Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Rais Lukáš | | | | 4:6, 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Tobias | | | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | | | 6:2, 2:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | 6:7, 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vyšinský Přemysl |
Poznámka pořadatele: Program pátek: 8,00 Zlatohlávek-Duda, Padevěd-Laibl, Vašíř-Bega, Popelka-Kverek, Zaka-Mach, Patyk-Hujo
9,00 Ceban-Klír, Bernas-Hrdina, Rudolf-Rybín, Valoušek-Minol, Jupa-Macek, Modrák-Paroulek
10,00 Chvapil-Krischke, Bušek-Miler, Macháček-Brunclík, Rais-Šoltys
11,00 ostatní
program na neděli: 9,30 Vejšický-Novák Jakub, Šťastná-Novák Marek, 11,00 ostatní |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Vejšický Oldřich | 71 | 25 | Novák Marek | 76 | 25 | Šťastný Zoran | 77 | 25 | Novák Jakub | 81 | 25 | Hertl Otto | 91 | 25 | Bušek Kryštof | 93 | 25 | Jupa Jakub | 100 | 20 | Hrdina Aleš | 106 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 512099 |
|
|