Český tenisový svaz
Název:
PRECHEZA Cup
Datum:
31.07-04.08.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400)
Místo konání:
Přerov
Kódové číslo:
516098
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vrána Pavel
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
774 348 618
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace zrušena!! Všichni přihlášení hráči budou přijati do hlavní soutěže!!

Prezentace do hlavni soutěže proběhne v pátek 31.7 mezi 15-17h na tel.čísle 774348618 (pouze SMS!).
Časy zápasů budou zveřejněny po losování které proběhne hned po prezentaci v areálu TK Precheza Přerov!

Sobota 1.8.: Rozehrávky do 8:20, 8:30 - Raštica, Gregus, Němeček, Sršeň, Škrlík, Machovský, Košárko, Vaněk, Tégl, Hanák, Martinovič, Horák, Střílka Sven, Čank, Homolka, Grois. 9:30 - Michálek, Blaška, Spáčil, Hrubý, Muck, Svozil, Václavík, Klimša, Zerai, Pelc, Milar, Sýkora, Čujan, Šima, Berka, Střílka Max. 11:00 - Fromel, Prokeš, Pospíšil, Pytel, Knesl, Sedlář, Bartoš, Kalousek. 12:30 - Krupa, Kuřitka, Doskočil, Beránek, Beneš, Hanačík, Hanzl, Klimas. Přihlášky do čtyřher do 13:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
16.07.2020 21:47:51
2.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
15.07.2020 20:18:52
3.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
24.05.2020 19:40:29
4.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
06.04.2020 18:24:48
5.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
29.06.2020 12:13:22
6.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
14.04.2020 19:57:40
7.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
18.07.2020 16:38:22
8.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
10.05.2020 20:00:16
9.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
16.05.2020 21:19:40
10.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
18.07.2020 19:51:44
11.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
20.07.2020 20:23:16
12.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
15.07.2020 13:04:59
13.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
08.07.2020 22:51:01
14.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
15.06.2020 17:10:08
15.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
04.05.2020 18:19:46
16.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
31.05.2020 13:56:42
17.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
 
27.05.2020 20:54:33
18.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
 
15.07.2020 18:32:21
19.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
08.06.2020 07:03:48
20.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
 
10.07.2020 17:37:35
21.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
 
16.06.2020 08:28:37
22.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
229
12
 
 
22.05.2020 12:39:52
23.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
22.04.2020 10:40:02
24.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
259
9
 
 
06.07.2020 15:20:30
25.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
16.07.2020 14:49:10
26.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
25.05.2020 20:02:36
27.
Pelc Adam 06.09.2007 TK Opava
327
9
389
 
19.07.2020 06:57:13
28.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
330
9
147
 
04.04.2020 09:20:42
29.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
 
30.05.2020 21:19:30
30.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
21.06.2020 13:12:31
31.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
348
9
33
 
08.05.2020 19:57:21
32.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
363
9
47
 
24.05.2020 19:09:31
33.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
 
20.07.2020 12:23:13
34.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
605
4
72
 
21.05.2020 18:11:42
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
 
28.07.2020 11:52:04
2.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
30.07.2020 12:14:55
3.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
 
29.07.2020 21:10:26
4.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
 
28.07.2020 11:02:49
5.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
 
06.05.2020 09:10:54
6.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
29.07.2020 19:17:59
7.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
 
11.07.2020 19:34:26
8.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
720
4
111
 
20.07.2020 06:55:13
9.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
733
4
 
 
07.06.2020 22:34:32
10.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
 
22.07.2020 12:37:52
11.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
887
3
211
 
19.07.2020 18:39:17
12.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
985
3
88
 
07.06.2020 21:54:47
13.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
 
25.05.2020 11:10:36
14.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
488
 
07.05.2020 12:26:03
15.
Škrabal Marek 25.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
905
 
21.07.2020 09:16:44
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štěpán Daniel 30.09.2006 I.NTC Olomouc
1044
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2020 22:48:48
2.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
odhlášeno hráčem
10.07.2020 22:22:35
3.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
12.07.2020 10:37:55
4.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
12.07.2020 14:40:37
5.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
15.07.2020 10:40:59
6.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
odhlášeno hráčem
17.07.2020 20:18:41
7.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
18.07.2020 18:40:01
8.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:34:42
9.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 21:35:55
10.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
689
4
464
odhlášeno hráčem
20.07.2020 11:22:53
11.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
odhlášeno hráčem
21.07.2020 18:03:17
12.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
odhlášeno hráčem
22.07.2020 22:40:29
13.
Neveril Jakub 25.09.2006 TK Milo Olomouc
733
4
 
odhlášeno hráčem
24.07.2020 04:50:53
14.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
odhlášeno hráčem
24.07.2020 14:29:23
15.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
720
4
80
odhlášeno hráčem
24.07.2020 15:44:42
16.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
odhlášeno hráčem
24.07.2020 16:22:52
17.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
24.07.2020 21:08:34
18.
Vičan Jan 03.06.2007 Rožnovský tenisový klub
1044
1
1556
odhlášeno hráčem
25.07.2020 10:45:16
19.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
odhlášeno hráčem
26.07.2020 12:08:15
20.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
645
4
62
odhlášeno hráčem
27.07.2020 15:52:29
21.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
29.07.2020 21:46:41
22.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
odhlášeno hráčem
30.07.2020 08:46:17
23.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
odhlášeno hráčem
30.07.2020 17:12:57