Košek Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Jumar Jakub | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | | 4:6, 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | | | | 7:6, 4:6, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopel Šimon | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Škrlík Mathias | | | 4:6, 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Samek Jan | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Daniel | | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Andr Marek | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kysel Adrián | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bešťák Jiří | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | | | | |
| | | | | | |
Silbernágl Kryštof | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Starý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Freiberg Radim | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Max | | | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loužecký Jan | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | 5:7, 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | | 6:3, 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Erik | | | 6:7, 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chodura Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | | | | | 7:6, 3:6, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Abrahám Nicolas | 6:2, 5:7, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Soumar Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | | 4:2, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Houdek Marek | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Strnad Štěpán | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Soumar, Doskočil, Klofáč skrečováno pro zranění. |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Košek Adam | 88 | 20 | Petrofský David | 91 | 20 | Chodura Sebastian | 95 | 20 | Novák Daniel | 104 | 20 | Fröhlich Jan | 105 | 20 | Klofáč Tobiáš | 106 | 20 | Fröhlich Max | 110 | 20 | Doskočil Martin | 115 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 512093 |
|
|