Český tenisový svaz
Název:
Podhostýnská juniorka 2020
Datum:
18.-20.07.
Pořadatel:
TK Bystřice p.H. (C - 200)
Místo konání:
lesopark Zahájené
Kódové číslo:
516074
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:30 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Šenk Daniel
Hostýnská 806
76861 Bystřice pod Host.
Tel. (1):
777715878
E-mail:
danielsenk@seznam.cz
Internet:
tenisbph.cz

Poznámka pořadatele:

Dohrávka rozehraných zápasů neděle 08:30 - 4 hra (Svozil,Žampach-Syryčanský,Křesala; Kučera,Jaroš-Abrman,Papavasiliu). Následují všechna čtvrtfinále dvouhry od 09:30 a cca 11:30 semifinále. Následně budeme pokračovat v soutěži 4 her - od 12:30 - Šima, Horák-Onderka, Turek a dále dle možností případně až do finále... Finále singlu v pondělí, dle dohody.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
04.05.2020 18:28:56
2.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
06.07.2020 16:29:44
3.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
 
11.07.2020 12:58:55
4.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
368
6
253
 
10.07.2020 16:03:45
5.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
 
16.07.2020 16:16:37
6.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
 
16.07.2020 18:44:00
7.
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno
506
6
120
 
10.04.2020 19:43:57
8.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
 
06.07.2020 20:11:26
9.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
674
4
88
 
16.07.2020 17:10:35
10.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
 
12.07.2020 12:30:15
11.
Kojecký Jan 07.12.2006 TK Milo Olomouc
790
3
 
 
13.07.2020 12:53:26
12.
Turek Jan 05.06.2007 TK Fatra Napajedla
862
3
868
 
28.06.2020 10:27:58
13.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
887
3
211
 
16.07.2020 18:15:52
14.
Kojecký Tomáš 07.12.2006 TK Milo Olomouc
913
3
 
 
13.07.2020 12:54:01
15.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
956
3
174
 
06.07.2020 13:42:35
16.
Drobný Jan 20.01.2007 TJ SOKOL HRABŮVKA
1043
3
712
 
11.07.2020 12:50:32
17.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
229
 
13.06.2020 16:28:22
18.
Navrátil Patrik 13.01.2007 TK Bystřice p.H.
1044
1
1503
 
07.07.2020 06:53:15
19.
Jaroš Jakub 21.05.2008 TK Bystřice p.H.
1044
1
 
 
08.07.2020 20:59:07
20.
Novák Matyáš 18.08.2007 TJ Baník Ostrava OKD
1044
1
1007
 
13.07.2020 20:33:42
21.
Škrabal Marek 25.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1044
1
905
 
17.07.2020 15:52:38
22.
Svoboda Daniel 20.09.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
1044
1
1084
 
17.07.2020 16:02:39
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
24.05.2020 05:43:05
2.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
513
6
151
odhlášeno hráčem
23.06.2020 21:30:26
3.
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
424
6
119
odhlášeno hráčem
23.06.2020 21:42:24
4.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
odhlášeno hráčem
25.06.2020 09:27:05
5.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
1044
1
323
odhlášeno hráčem
02.07.2020 07:53:05
6.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
229
12
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 11:38:24
7.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
odhlášeno hráčem
08.07.2020 22:38:35
8.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
488
odhlášeno hráčem
11.07.2020 19:29:13
9.
Směřička Matouš 14.04.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1044
1
175
odhlášeno hráčem
12.07.2020 08:24:52
10.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1044
1
402
odhlášeno hráčem
12.07.2020 09:09:53
11.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
330
9
147
odhlášeno hráčem
12.07.2020 11:25:14
12.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
1044
1
516
odhlášeno pořadatelem
13.07.2020 17:48:29
13.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
1044
1
580
odhlášeno hráčem
15.07.2020 01:35:47
14.
Otevřel František 02.12.2007 TK Drnovice
1044
1
922
odhlášeno hráčem
15.07.2020 21:12:22
15.
Kučera Vojtěch 05.10.2006 Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
790
3
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 17:12:33
16.
Kučera Matěj 05.10.2006 Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
681
4
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 17:16:29