Název: |
O pohár města Berouna. |
Datum: |
13.-15.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Beroun (C - 200) |
Místo konání: |
Tenisový areál Na Ostrově |
Kódové číslo: |
516068 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
St do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Velík Marcel |
Karly Machové 1505 | |
26601 Beroun | |
Tel. (1): |
602166362 |
E-mail: |
kamenictvivelik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Loužecký Josef | 22.12.2003 | Lokomotiva Beroun | 235 |
12 |
10.07.2017 10:53:47 |
||
2. |
Silovský Miroslav | 26.04.2003 | TK Dýšina | 364 |
9 |
11.07.2017 16:20:20 |
||
3. |
Dolenský Jakub | 30.06.2004 | Lokomotiva Beroun | 404 |
6 |
246 |
16.03.2017 21:51:34 |
|
4. |
Sembdner Adam | 02.09.2004 | LTC Slovan Kladno | 431 |
6 |
128 |
12.07.2017 13:34:22 |
|
5. |
Záhrubský Filip | 26.01.2004 | TJ ČECHIE Nový Jáchymov | 584 |
4 |
342 |
20.03.2017 08:36:33 |
|
6. |
Pimpara Vojtěch | 22.12.2004 | LTC Český Krumlov | 633 |
4 |
191 |
06.06.2017 20:22:52 |
|
7. |
Petr Viktor | 30.09.2005 | LTC Beroun, z.s. | 690 |
4 |
586 |
01.07.2017 22:32:45 |
|
8. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 885 |
3 |
171 |
12.07.2017 14:37:45 |
|
9. |
Sedláček Jakub | 23.04.2005 | TK Stochov | 916 |
3 |
327 |
12.07.2017 13:11:14 |
|
10. |
Doležel Alex | 14.09.2005 | TK SK Kladno, z.s. | 1111 |
1 |
525 |
05.04.2017 09:45:04 |
|
11. |
Loužecký Jan | 03.05.2007 | Lokomotiva Beroun | 1111 |
1 |
10.07.2017 10:54:14 |
||
12. |
Knobloch Jan | 28.07.2006 | Lokomotiva Beroun | 1111 |
1 |
1494 |
10.07.2017 11:02:35 |
|
13. |
Hirsch Oliver | 02.01.2006 | Lokomotiva Beroun | 1111 |
1 |
1399 |
11.07.2017 10:32:23 |
|
14. |
Bohatý Petr | 02.12.2004 | LTC Rakovník | 1111 |
1 |
605 |
11.07.2017 15:34:48 |
|
15. |
Dolenský Vojtěch | 01.08.2007 | Lokomotiva Beroun | 1111 |
1 |
12.07.2017 14:33:26 |
||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sýkora Tadeáš | 10.03.2004 | TK SK Kladno, z.s. | 243 |
12 |
91 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2017 09:33:48 |
2. |
Štyler Adam | 08.03.2005 | I.ČLTK Praha | 1111 |
1 |
168 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2017 23:17:24 |
3. |
Bsteh Matthias | 28.06.2003 | TKB Hrušovany z.s. | 1111 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2017 13:10:56 |
|
4. |
Pošvář Tomáš | 08.06.2006 | TK Slavia Plzeň | 1111 |
1 |
973 |
odhlášeno pořadatelem | 11.07.2017 15:35:26 |
5. |
Vejvoda Adam | 10.08.2004 | TJ Radlice z.s. | 421 |
6 |
340 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2017 18:14:19 |
6. |
Soukup Albert | 02.10.2005 | TC VŠ Praha | 968 |
3 |
500 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2017 14:12:27 |