Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
11.-13.07.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 300)
Kódové číslo:
516042
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na sobotu 11.7.2020 v 8.15 hod. - Havrlant, Kopel, Kubiena, Mařec, Moldrzyk, Orság, Pečonka, Robenek Š. + V., Rojíček, Šima, Václavík,
v 9.30 hod. - Frodl, Klimša, Kovář, Martínek,

Prezentace v pátek 10.7.2020 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 11.7.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
 
prezentován
06.05.2020 18:53:37
2.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
334
9
96
prezentován
29.06.2020 17:06:58
3.
Robenek Václav 22.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
424
6
119
prezentován
21.06.2020 20:56:06
4.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
424
6
38
prezentován
10.07.2020 11:17:32
5.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
513
6
151
prezentován
21.06.2020 20:53:54
6.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
4
128
prezentován
03.06.2020 15:22:48
7.
Frodl Jan 19.07.2006 TC Ostrava Nová Ves
674
4
 
prezentován
15.06.2020 19:11:50
8.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
prezentován
09.07.2020 18:19:46
9.
Mařec Jiří 21.07.2006 TK Slavia Orlová
802
3
 
prezentován
07.07.2020 11:44:47
10.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
833
3
418
prezentován
31.05.2020 15:19:01
11.
Lukáš Nikolas 21.12.2006 TK Havířov, z.s.
833
3
 
 
02.07.2020 08:31:39
12.
Martínek Lukáš 12.04.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
852
3
 
prezentován
02.07.2020 20:31:22
13.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
932
3
73
prezentován
10.07.2020 10:17:11
14.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
prezentován
01.04.2020 10:09:14
15.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
1044
1
957
prezentován
18.06.2020 10:03:07
16.
Havrlant Marek 11.06.2007 TK Kubáň Ostrava
1044
1
475
prezentován
21.06.2020 12:28:55
17.
Orság Matyas 21.11.2008 Městský tenisový klub Karviná
1044
1
650
prezentován
09.07.2020 18:20:50
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
odhlášeno hráčem
02.07.2020 09:22:34
2.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1044
1
408
IS: kolizní přihláška
05.07.2020 12:00:18
3.
Jurka Tomáš 23.07.2007 Tenisklub7
887
3
742
odhlášeno hráčem sms
08.07.2020 13:11:23
4.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
462
6
109
odhlášeno hráčem
09.07.2020 10:06:02
5.
Vičan Jan 03.06.2007 Rožnovský tenisový klub
1044
1
1556
odhlášeno hráčem sms
10.07.2020 14:58:58
6.
Drobný Jan 20.01.2007 TJ SOKOL HRABŮVKA
1043
3
712
odhlášeno hráčem sms
10.07.2020 15:58:58
7.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
odhlášeno hráčem sms
10.07.2020 15:59:47