Český tenisový svaz
Název:
O pohár Tenisového klubu DEZA - B
Datum:
08.-12.07.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400)
Kódové číslo:
516039
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Sklářská 187
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
tenisdeza@tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R !!!!!
Dnešní program přeložen k vůli nepříznivému počasí na zítra 12.7.2020.


Neděle:
9:00
dvouhra: SF ND Fi

čtyřhra ND 11h



P O Z O R !!!
Ve dvouhře se za stavu 1:1 na sety hraje klasický třetí set.
Ve čtyřhře hrajeme " NO AD" a super tie-break místo třetího setu.

Podle rozhodnutí ČTS a nového předpisu pro letní sezónu 2020
se všechna utkání hrají " NO Let"



Kontakt turnaj: Křesala Dušan 603 581 240
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
24.05.2020 19:39:04
2.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
09.04.2020 13:00:42
3.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
06.04.2020 18:10:27
4.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
07.06.2020 18:16:21
5.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
14.04.2020 19:56:34
6.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
08.06.2020 17:17:32
7.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
10.05.2020 19:58:45
8.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
22.06.2020 17:45:08
9.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
25.06.2020 09:07:28
10.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
18.06.2020 16:19:52
11.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
24.06.2020 08:32:13
12.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
15.06.2020 17:09:16
13.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
04.05.2020 18:15:20
14.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
31.05.2020 13:53:01
15.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
24.06.2020 11:15:09
16.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
13.06.2020 20:01:33
17.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
 
16.06.2020 07:43:04
18.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
08.06.2020 07:02:09
19.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
05.05.2020 16:26:21
20.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
 
11.06.2020 19:42:07
21.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
229
12
 
 
22.05.2020 12:38:45
22.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
290
9
 
Přijat hl.soutěž
03.07.2020 09:18:45
23.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
330
9
147
 
04.04.2020 09:13:43
24.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
 
30.05.2020 21:18:05
25.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
21.06.2020 12:48:06
26.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
363
9
47
 
24.05.2020 19:07:22
27.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
368
6
253
volná karta
12.06.2020 07:15:39
28.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
15.05.2020 13:56:05
29.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
20.06.2020 12:25:23
30.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
volná karta
15.05.2020 17:50:23
31.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
4
128
 
03.06.2020 15:21:50
32.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
645
4
310
volná karta
03.06.2020 20:54:28
33.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
volná karta
16.06.2020 18:06:33
34.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
887
3
211
 
24.06.2020 08:57:01
35.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
932
3
73
Přijat hl.soutěž
04.07.2020 05:21:53
36.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
volná karta
01.04.2020 10:08:32
37.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
1044
1
488
volná karta
07.05.2020 12:24:19
38.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
1044
1
316
PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE
16.05.2020 11:18:18
39.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE
16.05.2020 11:22:07
40.
Vičan Jan 03.06.2007 Rožnovský tenisový klub
1044
1
1556
PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE
19.06.2020 10:05:45
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
Přijat hl.soutěž
04.07.2020 20:52:42
2.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
Přijat hl.soutěž
04.07.2020 20:11:45
3.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov
204
12
101
Přijat hl.soutěž
05.07.2020 17:55:22
4.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
Přijat hl.soutěž
07.07.2020 09:29:03
5.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
Přijat hl.soutěž
07.07.2020 14:56:52
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
14.06.2020 21:21:22
2.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
odhlášeno hráčem
19.06.2020 18:40:50
3.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 21:55:00
4.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
odhlášeno hráčem
27.06.2020 17:05:12
5.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
odhlášeno hráčem
28.06.2020 10:08:41
6.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
odhlášeno hráčem
28.06.2020 12:17:31
7.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
1044
1
580
odhlášeno hráčem
29.06.2020 11:59:02
8.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
IS: lhůta 5 dní
29.06.2020 17:49:29
9.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
odhlášeno hráčem
30.06.2020 09:33:21
10.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
1044
1
356
odhlášeno hráčem
01.07.2020 06:59:01
11.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
01.07.2020 18:09:08
12.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno hráčem
01.07.2020 19:27:43
13.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
689
4
464
odhlášeno hráčem
01.07.2020 20:50:26
14.
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
424
6
119
odhlášeno hráčem
02.07.2020 09:34:29
15.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
02.07.2020 14:14:07
16.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
odhlášeno hráčem
03.07.2020 10:26:59
17.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
645
4
62
IS: lhůta 5 dní
04.07.2020 13:31:04
18.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
odhlášeno hráčem
05.07.2020 17:32:24
19.
Dvořák Tomáš 18.08.2006 Sokol Zábřeh
178
12
 
odhlášeno hráčem
06.07.2020 09:33:24
20.
Rudenko Aleksei 10.04.2007 DTJ Jinonice
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
06.07.2020 18:44:53