Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
B2
Pořadatel:
Slavoj Český Brod
Datum:
05.-08.07.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Horák Filip
Horák
Horák
Brettl Filip
6:3, 6:2
Šafrata
Šafrata David
2:6, 6:4, 6:1
Horák
Škopek Martin
6:2, 6:1
Škopek
Sedláček Mirek
6:0, 6:0
Šusta
Šmejcký Jakub
6:3, 6:4
Šusta
Šusta Bartoloměj
6:0, 6:3
Rosický
Rosický Jan
6:3, 5:0, scr.
Rosický
Rosický
Brázda Filip
6:1, 6:1
Brázda
Volšička Michal
6:1, 6:0
Rosický
Rat Daniel
6:3, 6:2
Kubec
Kubec Filip
6:2, 6:3
Fröhlich Jan
6:2, 6:1
Fröhlich Jan
Fröhlich Jan
Leipner
Ledvina Jan
6:0, 1:6, 7:6 (2)
Ledvina
Ledvina
Šnajdr Denis
4:6, 6:4, 7:5
Šnajdr
Luňák Maxim
6:2, 6:1
Ledvina
Hanke Max
6:3, 6:4
Hanke
Rieser Frederik William
7:6 (4), 4:6, 6:3
Čepl
6:3, 6:1
Čepl
Čepl Filip
Leipner
Pospíšil Matěj
3:6, 6:2, 6:0
Pospíšil
Fröhlich Max
Stibůrek Filip
6:3, 6:1
Fröhlich Max
Fröhlich Max
6:1, 6:2
Leipner
Silbernágl Kryštof
6:3, 6:3
Silbernágl
Malý Jakub
6:2, 6:3
Leipner
6:1, 6:0
Leipner
Leipner Petr
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Horák Filip
27
45
Leipner Petr
42
35
Čepl Filip
67
25
Rosický Jan
84
25
Šusta Bartoloměj
96
20
Ledvina Jan
98
20
Pospíšil Matěj
99
20
Fröhlich Jan
105
20
Kategorie : 9
Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 512035
Horák Filip
-
Čepl Filip
Horák
-
Čepl
Horák
-
Čepl
Šmejcký Jakub
-
Ledvina Jan
7:5, 6:3
Šnajdr
-
Pospíšil
Šnajdr Denis
-
Pospíšil Matěj
6:1, 6:1
Horák
-
Čepl
Šusta Bartoloměj
-
Rosický Jan
6:2, 6:1
Šusta
-
Rosický
Šusta
-
Rosický
6:1, 6:1
Rieser
-
Hanke
Rieser Frederik William
-
Hanke Max
Horák
-
Čepl
Kubec Filip
-
Šafrata David
5:7, 6:1, 1:0 (3)
Kubec
-
Šafrata
Fröhlich Jan
-
Fröhlich Max
4:6, 6:3, 1:0 (12)
Fröhlich Jan
-
Fröhlich Max
Fröhlich Jan
-
Fröhlich Max
Leipner
-
Holub
Brettl Filip
-
Škopek Martin
6:2, 3:6, 1:0 (15)
Brettl
-
Škopek
Rat Daniel
-
Brázda Filip
6:1, 6:1
Leipner
-
Holub
6:1, 6:2
Leipner
-
Holub
Leipner Petr
-
Holub Lukáš J.
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Horák Filip
27
45
Leipner Petr
42
35
Holub Lukáš J.
56
30
Čepl Filip
67
25
Rosický Jan
84
25
Šusta Bartoloměj
96
20
Ledvina Jan
98
20
Pospíšil Matěj
99
20
Kategorie : 9
Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 514035
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Silbernágl Kryštof
18.10.2006
TENIS-CENTRUM DTJ HK