Název: | O pohár města Sokolova | Pořadatel: | TK Sokolov | Datum: | 01.-04.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Střelec Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Jakub | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | 6:0, 2:6, 2:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Holzer Radek | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hauge Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Donald Matthew William | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vejšický Oldřich | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Banýr Lukáš | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Dráb Jáchym | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Hradil Tomáš | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kroužek Jiří | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Samek Šimon | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Polách Felipe | 2:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Zemčák Jakub | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kunc Matěj | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Michal | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Válek Ondřej | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fišer Štěpán | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Valoušek Jakub | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hlaváček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Milt Lukáš | | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | 6:2, 2:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Jan Mikuláš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Strnad Jiří | | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Jaša Miloslav | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Böttinger Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Miller David | | | | 6:3, 1:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Marek Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Rataj Šimon | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Zahraj Adam | 1:6, 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | 7:5, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Horák Jáchym | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Brandtner Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šmída Lucas | | | | | | |
| | | | | | |
Schneebaum Tobias | | | 7:6, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bušek Kryštof | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: E.Voldřich |
| Počet účastníků | 45 | Nasazení | CŽ | BH | Střelec Jakub | 88 | 25 | Jadlovský Jan | 91 | 20 | Kroužek Jiří | 96 | 20 | Šoltys Radek | 103 | 20 | Kollár Petr | 107 | 20 | Milt Lukáš | 128 | 15 | Vencl Matyáš | 133 | 15 | Hlaváček Martin | 134 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 512027 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Gosler Marek | 09.08.2003 | TK Škoda Plzeň z.s. |
|