Název: | PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR | Pořadatel: | TJ Spoje Praha | Datum: | 02.-05.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Chodura Sebastian | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krejčí Tobiáš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Němeček Patrik | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rat Daniel | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Šnajdr Denis | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kalle Nicholas | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Haberkorn Luc | 7:5, 1:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Mitáš Jakub | | | 5:7, 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Bělík Antonín | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kusák Jan | | | | | |
| | | | | |
Prokopius Oliver | | | | | 0:6, 6:0, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Říha Šimon | | | | | |
| | | | | |
Matějíček Štěpán | | | 7:5, 2:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Hromek Adrian | 6:2, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Brettl Filip | | | | | |
| | | | | |
Krejčí Matyáš | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jurda Jakub | | | | | |
| | | | | |
Vedral Tomáš | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Jacenko Kiril | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Ledvina Jan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: pátek: 8:00 dohrávky: Krejčí T.-Němeček, Kalle-Haberkorn,Mitáš-Bělík,Matějíček-Hromek, Vedral-Jacenko ,Rat-Kozlovský 8:30 Prokopius-Říha, Krejčí M.-Jurda 10:00 Chodura,Šnajdr,Kusák,Brettl,Ledvina |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Chodura Sebastian | 95 | 20 | Ledvina Jan | 98 | 20 | Brettl Filip | 168 | 15 | Šnajdr Denis | 180 | 12 | Kozlovský Matyáš | 208 | 12 | Kusák Jan | 235 | 12 | Prokopius Oliver | 351 | 9 | Krejčí Matyáš | 391 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 106 |
Kódové číslo akce: 512023 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Klein David | 03.04.2007 | TJ Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | Krejčí Matyáš | 12.10.2007 | I.ČLTK Praha | Matějíček Štěpán | 10.07.2008 | TJ Spoje Praha | Šnajdr Denis | 14.06.2007 | TC Brno. | Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha | Němeček Patrik | 25.06.2006 | TK Písnice | Krejčí Tobiáš | 17.10.2009 | TJ Spoje Praha | Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha |
|