Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 I - TEC cup 2019
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  20.-24.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Rouchal Dominik
 
 
 
Stauch Daniel
6:4, 6:3
 
Laštovička Luboš
6:1, 6:4
 
Mojžíš Dominik
6:0, 6:0
 
OLŠAR Štěpán
6:1, 7:6 (4)
 
 
4:6, 6:4, 6:1
 
Bako Jan
 
Vrtěna Jakub
3:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Čepl Filip
6:2, 6:1
 
Korec Zdeněk
6:3, 6:0
 
Mandelík Lukáš
6:4, 6:0
 
Prokeš Bedřich
0:6, 6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Brill Jindřich
 
Vašenka Daniel
6:3, 6:2
 
 
 
Ševčík Tadeáš
5:7, 6:0, 6:1
 
Prášek Vojtěch
6:3, 4:6, 6:1
 
Klimas Jan
7:5, 6:4
 
Doskočil Martin
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Peták Denis
 
Šimeček David
6:2, 7:6 (4)
 
 
 
Kremser Filip
6:2, 6:4
 
Matějíček Petr
6:0, 6:7 (5), 6:3
 
Mrva Maxim
6:1, 6:1
 
Blumaier Daniel
4:6, 6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Vrba Jakub
 
Kusý Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Šafařík Jonáš
6:4, 6:2
 
Kalousek Kryštof
6:2, 6:2
 
Horáček Josef
6:2, 4:6, 6:3
 
Šulák Jiří
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Opluštil Patrik
 
Vacula Filip
6:3, 6:3
 
 
 
Mojžíš Patrik
scr.
 
Fiala Martin
7:5, 6:0
 
Lankočí Matyáš
6:2, 6:0
 
Chodura Sebastian
6:4, 6:7 (6), 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Jedlička Adam
 
Doubek Vojtěch
6:7 (1), 6:4, 6:2
 
 
 
Knesl David
7:6 (3), 3:6, 6:2
 
Kumstát Jan
6:4, 4:6, 6:1
 
Kondler Libor
4:6, 7:6 (3), 6:2
 
Beneš Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Krakovský Denis
 
Durovič Boris
7:5, 6:4
 
 
 
Frömel Karel
4:6, 6:4, 6:1
 
Krupa Lukáš
6:4, 6:3
 
Čížek Jiří
6:1, 6:2
 
Kučera Jonáš
6:2, 6:4
 
 
7:6 (6), 6:7 (4), 6:1
 
Paroulek Filip
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef (platná licence A do 29.07.2019)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Rouchal Dominik 3245
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Vašenka Daniel 4435
Kusý Jan 4535
Brill Jindřich 5330
Doubek Vojtěch 5630
Vrba Jakub 5730
Kategorie : 12Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 512018

Rouchal Dominik - Jedlička Adam
 
 
 
Čepl Filip - Kučera Jonáš
1:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Peták Denis - Frömel Karel
7:5, 6:4
 
Chodura Sebastian - Mrva Maxim
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (0)
 
Blumaier Daniel - Čížek Jiří
 
Brill Jindřich - Durovič Boris
7:5, 5:7, 1:0 (5)
 
 
 
Šafařík Jonáš - Mandelík Lukáš
6:4, 6:0
 
Prášek Vojtěch - Prokeš Bedřich
6:1, 7:5
 
Beneš Daniel - Kalousek Kryštof
6:3, 6:1
 
OLŠAR Štěpán - Kremser Filip
7:6 (5), 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Šimeček David - Vrtěna Jakub
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Klimas Jan - Kumstát Jan
 
Stauch Daniel - Fiala Martin
2:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Horáček Josef - Knesl David
5:7, 6:0, 1:0 (8)
 
 
5:7, 6:3, 1:0 (7)
 
Vašenka Daniel - Krakovský Denis
 
Lankočí Matyáš - Bako Jan
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 3:6, 1:0 (3)
 
Šulák Jiří - Ševčík Tadeáš
 
Mojžíš Patrik - Mojžíš Dominik
7:5, 6:2
 
Krupa Lukáš - Kondler Libor
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Paroulek Filip - Kusý Jan
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef (platná licence A do 29.07.2019)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Rouchal Dominik 3245
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Vašenka Daniel 4435
Kusý Jan 4535
Brill Jindřich 5330
Doubek Vojtěch 5630
Vrba Jakub 5730
Kategorie : 12Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 514018

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Soukup Adam24.11.2006I.ČLTK Praha
Kopel Šimon05.10.2006TK Slavia Orlová
Juřena Michal04.10.2005TK Zlín
Holub Lukáš J.13.02.2006TK Neridé
Doležal Lukáš08.07.2007ŽLTC Brno
Zila Michal31.10.2006SK Vitality Slezsko o.s.
Bouček František17.07.2005TK Neridé
Pazdera Marek07.02.2005I.ČLTK Praha