Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
21.-25.05.
Pořadatel:
TK Havířov (A - 400)
Kódové číslo:
516012
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční pod názvem I-TEC CUP.
Program na úterý 22.5.2018 v 9.00 hod. - Elich, Kalina, Vintera, Spirka, Formánek, Kumstát, Matějíček, Pazdera, Fromel, Fiedler, Menšík, Káňa F., Kozumplík, Hujo, Durovič, Šimeček,
v 10.00 hod. - Schwarc, Fedasko, Krahulec, Bako, Hozman, Havlíček, Vašenka, Paroulek, Kubatko, Barniak, Brunclík, Mrva, Opluštil, Čáňo, Douda, Káňa V.,
V 11.30 hod. - Nápravník, Vašíř, Čech, Kratochvíl, Homola, Polách, Říha, Apltauer,
v 12.30 hod. - Duda, Zlatohlávek, Glocman, Padevět, Neuwirt, Klír, Guráš, Myslivec,
Přihlášky čtyřhry v úterý 22.5.2018 do 12.30 hod.
Předběžný program turnaje:
úterý 22.5.2018 - 16x 1.kolo dvouhry, 16x 2.kolo dvouhry, 8x 1.kolo čtyřhry,
středa 23.5.2018 - osmifinále dvouhry, čtvrtfinále dvouhry, osmifinále čtyřhry, čtvrtfinále čtyřhry,
čtvrtek 24.5.2018 - semifinále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry,
pátek 25.5.2018 - finále dvouhry,
Tento program může být ředitelstvím turnaje změněn.

Prezentace hlavní soutěže v pondělí 21.5.2018 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry hlavní soutěže. Program na úterý 22.5.2018 bude zveřejněn zde nejpozději v 20.00 hod.

Možnosti ubytování:
Ubytovna Městské realitní agentury - cena 250,-Kč lůžko/den na 3 - 10 dnů,
Třílůžkové pokoje, lednice, komoda, stůl+ 4 židle, 3 noční stolky. Součástí pokoje je sociální zařízení (WC +sprchový kout). V prvním nadzemní podlaží je dispozici kuchyňka se sporáky.
recepce - 604 290 766 nonstop, e-mail: recepce@mra.cz
Hotel U Jelena
Hotel Rudolf
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
19
45
 
 
19.04.2018 08:42:47
2.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
24
45
 
 
28.03.2018 13:17:47
3.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
27
45
 
 
27.03.2018 08:00:54
4.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
28
45
 
 
04.04.2018 17:22:52
5.
Neuwirth Filip 27.07.2004 TK SC OSTRAVA
30
45
 
 
21.04.2018 05:24:25
6.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
32
35
 
 
02.05.2018 09:13:59
7.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
33
35
 
 
23.04.2018 13:24:31
8.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
35
35
 
 
18.04.2018 23:16:56
9.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
36
35
 
 
02.05.2018 18:38:52
10.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
41
35
 
 
26.03.2018 16:33:15
11.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
47
30
 
 
24.03.2018 15:39:00
12.
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
55
30
 
 
09.05.2018 06:44:02
13.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
56
30
 
 
20.03.2018 21:10:34
14.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
56
30
 
 
25.03.2018 08:01:22
15.
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
66
25
 
 
28.04.2018 18:38:20
16.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
67
25
 
 
25.03.2018 19:27:10
17.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
69
25
 
 
12.04.2018 17:30:00
18.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
25
 
 
24.03.2018 16:45:12
19.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
75
25
 
 
04.04.2018 05:37:30
20.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
78
25
 
 
28.03.2018 14:40:11
21.
Valenta Radim 24.09.2004 TC Brno.
91
20
 
 
10.05.2018 16:53:28
22.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
101
20
11
 
16.03.2018 08:16:24
23.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
109
20
 
 
18.04.2018 08:34:17
24.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
111
20
 
 
23.03.2018 19:17:37
25.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
112
20
30
 
27.03.2018 11:17:43
26.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
116
20
36
 
14.04.2018 15:47:10
27.
Čáňo Šimon 23.03.2004 TK Na Dolině o.s.
117
20
 
 
08.05.2018 20:50:23
28.
Schwarc David 12.05.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
122
20
248
volná karta-pořadatel
06.04.2018 16:10:07
29.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK Slavia Orlová
127
20
31
 
11.05.2018 07:17:49
30.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
135
15
14
volná karta-pořadatel
26.03.2018 19:27:07
31.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
141
15
12
volná karta ČTS
25.03.2018 20:46:16
32.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
148
15
1
 
07.05.2018 08:18:59
33.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
165
15
3
 
26.03.2018 06:55:10
34.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
200
12
6
 
21.03.2018 21:24:35
35.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
236
12
7
 
27.03.2018 02:47:51
36.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
297
9
16
volná karta ČTS
09.04.2018 13:09:53
37.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
312
9
5
 
04.04.2018 11:02:16
38.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
334
9
43
volná karta-pořadatel
26.03.2018 19:10:28
39.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
362
9
22
volná karta ČTS
14.04.2018 15:49:43
40.
Velík Lukáš 17.06.2005 Lokomotiva Beroun
382
6
10
 
18.04.2018 07:35:54
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
131
15
 
 
20.03.2018 22:15:26
2.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
152
15
13
 
04.04.2018 19:24:23
3.
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha
169
15
 
 
19.04.2018 20:30:34
4.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
185
12
 
 
02.05.2018 11:27:36
5.
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
191
12
46
 
30.04.2018 09:52:44
6.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
197
12
 
 
01.04.2018 18:41:24
7.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
199
12
 
 
16.03.2018 06:56:21
8.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
221
12
25
 
28.04.2018 18:25:23
9.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
223
12
20
 
10.05.2018 15:31:27
10.
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín
226
12
 
 
22.03.2018 15:38:04
11.
Holiš Šimon 13.07.2004 TK Na Dolině o.s.
226
12
 
 
29.04.2018 14:52:44
12.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
242
12
 
 
07.05.2018 14:55:33
13.
Havlíček Jiří 05.01.2004 TK Havířov
246
12
 
volná karta-pořadatel
11.05.2018 13:14:43
14.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
262
9
 
 
20.04.2018 06:29:24
15.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
265
9
28
 
14.04.2018 18:47:32
16.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann
274
9
32
 
12.04.2018 20:05:39
17.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
286
9
33
volná karta ČTS
23.03.2018 16:45:11
18.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
301
9
23
 
27.03.2018 12:21:08
19.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
310
9
17
 
07.04.2018 13:58:46
20.
Palovčík Oskar 08.11.2005 LTC Houštka
335
9
382
 
09.04.2018 09:22:47
21.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
384
6
267
 
23.04.2018 14:26:24
22.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
395
6
297
 
21.04.2018 20:03:31
23.
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov
401
6
81
volná karta-pořadatel
27.03.2018 16:01:03
24.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
477
6
117
 
01.04.2018 09:30:54
25.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
554
4
98
 
29.03.2018 13:10:22
26.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
659
4
85
volná karta-pořadatel
23.03.2018 19:29:57
27.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
688
4
55
volná karta ČTS
18.03.2018 20:29:05
28.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
717
4
56
 
29.04.2018 19:15:35
29.
Proksch Roman 24.07.2006 TJ Sokol Dolní Lhota
1126
1
842
 
25.03.2018 11:59:43
30.
Zila Michal 31.10.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
1126
1
967
 
11.04.2018 16:56:07
31.
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
1126
1
 
 
28.04.2018 21:09:23
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov
823
3
187
 
14.05.2018 08:41:40

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
80
25
 
odhlášeno hráčem
10.04.2018 16:59:12
2.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
193
12
415
odhlášeno hráčem
21.04.2018 18:48:28
3.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
83
25
 
odhlášeno hráčem
01.05.2018 10:34:33
4.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
274
9
218
odhlášeno hráčem
05.05.2018 20:15:53
5.
Gnida David 11.10.2004 Tenisový klub Tenet
1126
1
 
odhlášeno hráčem
08.05.2018 13:45:50
6.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
226
12
45
odhlášeno hráčem
09.05.2018 15:26:16
7.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
747
4
264
odhlášeno hráčem
09.05.2018 21:38:31
8.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
209
12
67
odhlášeno hráčem
10.05.2018 15:43:25
9.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
269
9
107
odhlášeno hráčem
12.05.2018 08:40:34
10.
Kido Matúš 28.03.2005 TCV Strání
245
12
 
odhlášeno hráčem
13.05.2018 18:17:50
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
40
35
 
odhlášeno hráčem
13.05.2018 21:38:16
12.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
291
9
59
odhlášeno hráčem
14.05.2018 09:47:46
13.
Bubik Jan 12.02.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
1090
3
775
odhlášeno hráčem
14.05.2018 16:52:53
14.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
63
25
 
odhlášeno hráčem
14.05.2018 20:12:10
15.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
299
9
108
odhlášeno hráčem
14.05.2018 20:49:37
16.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
264
9
18
odhlášeno hráčem
15.05.2018 07:31:54
17.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
257
12
97
odhlášeno hráčem
15.05.2018 09:11:04
18.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
471
6
300
odhlášeno hráčem
15.05.2018 10:25:05
19.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
257
12
83
odhlášeno hráčem
15.05.2018 11:05:42
20.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
236
12
76
odhlášeno hráčem
15.05.2018 11:06:25
21.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
43
30
2
odhlášeno hráčem
15.05.2018 18:48:24
22.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
640
4
179
odhlášeno hráčem
16.05.2018 19:32:16
23.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
23
45
 
odhlášeno hráčem
17.05.2018 21:28:40
24.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
221
12
123
odhlášeno hráčem
18.05.2018 06:49:37
25.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
507
6
73
odhlášeno hráčem
18.05.2018 16:06:16
26.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1023
3
192
odhlášeno hráčem
19.05.2018 12:09:04
27.
Onderka Roman 06.08.2004 ŽLTC Brno
99
20
 
odhlášeno hráčem
19.05.2018 20:14:04
28.
Křížek Šimon 20.04.2004 TK SC OSTRAVA
312
9
 
odhlášeno hráčem
19.05.2018 22:09:11
29.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
138
15
24
odhlášeno hráčem
20.05.2018 07:50:58
30.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
162
15
21
odhlášeno hráčem
20.05.2018 14:04:14
31.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
453
6
53
odhlášeno hráčem
20.05.2018 14:46:26