Šmédek Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křesina Adam | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | | 7:6 (1), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bartoň Hynek | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Siniakov Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Drábek Jan | 6:4, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Tejkal Marek | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | 7:5, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vítek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Jurajda Adam | | | | | 6:3, 3:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavada Adam | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mališ Šimon | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Donald Matthew William | 6:7 (3), 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Koliev Alexandr | | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Vojtěch | | | | 7:6 (0), 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křepinský Tomáš | | 3:6, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Doušek Adam | 5:7, 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Otypka Matouš | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Zapletal Josef | 4:6, 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 1:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | | | | | 6:1, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prachař Jakub | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Galuška Daniel Damián | | | 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Burian Vojtěch | 6:4, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Horák Ondřej | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Myslivec Šimon | | 3:6, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Alan Matyáš | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Magula Marek | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | 7:6 (1), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Černý Jakub | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Čech Filip | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | 6:0, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | 6:2, 3:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Petr | | | | 3:6, 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Jiří | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Olšanský Filip | 7:6 (2), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Menšík Jakub | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | 6:7 (4), 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing.Petr Flašar |
Poznámka pořadatele: Program - sobota 16.4. - v 9:00 hod. FI dvouhry, po odpočinku FI čtyřhry |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Šmédek Jaroslav | 12 | 60 | Vaculík Lukáš | 18 | 45 | Musil Mathias | 28 | 45 | Jurajda Adam | 33 | 35 | Pučálka Jan | 34 | 35 | Kopecký Štěpán | 41 | 35 | Vítek Kryštof | 43 | 35 | Veigert Vojtěch | 45 | 35 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 325 |
Kódové číslo akce: 512000 |
|
|