Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Sdružený okresní halový přebor
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  14.-16.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Šimeček David
 
 
 
Horák Vladimír
6:1, 6:0
 
Obluk Jiří
6:2, 6:3
 
Ciešlar Krzysztof
6:2, 6:0
 
Kopel Šimon
6:2, 6:3
 
Jurka Tomáš
6:0, 6:0
 
Lys Ondřej
6:1, 6:1
 
Postupa Martin
6:1, 1:0, scr.
 
 
 
Kovář Adam
6:1, 6:1
 
Dub Dominik
6:4, 6:3
 
Kučera Vojtěch
6:1, 6:1
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:0, 6:1
 
Palupa Matyas
6:2, 6:3
 
Hanák Ondřej
6:0, 6:0
 
Řehák Daniel
6:3, 6:3
 
Mück Filip
7:5, 6:3
 
Rybárik Lukáš
6:1, 6:1
 
Kalousek Šimon
6:3, 5:7, 1:0 (8)
 
Pekara Přemysl
6:0, 6:0
 
Vaněk David
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Doskočil Martin
 
Pešat Oliver
6:1, 6:2
 
Kučera Matěj
6:2, 6:2
 
Škvara Eduard
4:6, 6:0, 1:0 (9)
 
Václavík Miroslav
6:3, 6:0
 
Hýl Zdeněk
6:3, 6:2
 
Wolf Jan
1:6, 7:6 (5), 1:0 (9)
 
 
6:0, 6:0
 
Kuřitka Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků28
NasazeníBH
Šimeček David 6225
Kuřitka Lukáš 10320
Doskočil Martin 11520
Postupa Martin 16415
Řehák Daniel 17512
Hanák Ondřej 19212
Pešat Oliver 19812
Lys Ondřej 3069
Kategorie : 6Součet BH: 125
Kódové číslo akce: 502991

Pešat Oliver - Kuřitka Lukáš
 
 
 
Obluk Jiří - Kopel Šimon
6:4, 6:4
 
Horák Vladimír - Mück Filip
6:4, 6:2
 
Palupa Matyas - Wolf Jan
6:3, 6:4
 
Kovář Adam - Lys Ondřej
6:1, 6:1
 
Kalousek Šimon - Pekara Přemysl
6:3, 6:1
 
Postupa Martin - Hanák Ondřej
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Kuřitka Lukáš 10320
Postupa Martin 16415
Hanák Ondřej 19212
Pešat Oliver 19812
Lys Ondřej 3069
Kopel Šimon 3129
Kovář Adam 3349
Mück Filip 3659
Kategorie : 5Součet BH: 95
Kódové číslo akce: 504991

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Onderka Karel15.03.2006SK JC Sport Opava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dub Dominik25.09.2007TK Havířov