Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  24.-27.01.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Krakovský Denis
 
 
 
Mück Filip
6:0, 6:2
 
Abrman Matěj
6:2, 1:6, 6:2
 
Hanák Ondřej
6:4, 7:5
 
Onderka Karel
6:2, 6:1
 
Špaček Jakub
6:3, 6:3
 
Šafařík Jonáš
scr.
 
 
6:1, 6:3
 
Kuřitka Lukáš
 
Kovář Adam
5:7, 7:6 (9), 6:3
 
Horák Adam
6:2, 7:6 (5)
 
Mróz Lukáš
scr.
 
Suchan  David
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Šimeček David
 
Knesl David
4:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Byrtus Tobiáš
6:2, 7:5
 
Spáčil Jan
6:0, 6:0
 
Hrubý Václav
2:6, 7:5, 6:3
 
Babulík Michal
7:6 (5), 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Doskočil Martin
 
Postupa Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Petráš Adam
6:0, 6:1
 
Rojíček Daniel
2:6, 6:2, 7:6 (4)
 
Střílka Sven
6:4, 6:4
 
Stejskal Adam
6:3, 6:2
 
 
2:6, 6:2, 6:2
 
Kalousek Kryštof
 
Beránek Ondřej
6:4, 6:4
 
 
 
Rožnovský Matyáš
6:3, 6:3
 
Lys Ondřej
6:1, 6:1
 
Martinovič Filip
6:7 (5), 6:2, 6:1
 
Škvara Eduard
3:6, 6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Pospíšil Matěj
 
Střílka Maxim
6:1, 2:6, 6:2
 
Beneš Daniel
6:0, 6:0
 
Jendřejek Daniel
6:4, 6:2
 
Formánek Filip
6:0, 6:2
 
Václavík Miroslav
6:3, 6:1
 
Kubiena Petr
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Korec Zdeněk
 
Krupa Lukáš
4:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Pekara Přemysl
6:1, 6:1
 
Lýsek Ondřej
6:4, 6:1
 
Palupa Matyas
6:4, 6:4
 
Rybárik Lukáš
6:0, 4:6, 6:3
 
 
6:0, 6:4
 
Vaněk Tomáš
 
Michálek Stanislav
6:3, 6:0
 
Řehák Adam
7:5, 6:1
 
Ciešlar Krzysztof
6:3, 6:2
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:0, 6:2
 
Řehák Daniel
6:4, 6:3
 
Kopel Šimon
7:6 (2), scr.
 
 
6:1, 6:1
 
Klimas Jan
 
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 27.1.- 8:00 Semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry. NB: 11:30 finále čtyřhry
Počet účastníků51
NasazeníBH
Krakovský Denis 2845
Klimas Jan 5130
Korec Zdeněk 5830
Knesl David 6025
Šimeček David 6225
Beránek Ondřej 6625
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 502970

Krakovský Denis - Šimeček David
 
 
 
Špaček Jakub - Vaněk Tomáš
6:4, 6:0
 
Jendřejek Daniel - Rojíček Daniel
6:4, 6:2
 
Horák Adam - Spáčil Jan
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Lys Ondřej - MOLDRZYK FRANTIŠEK
 
Korec Zdeněk - Krupa Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Doskočil Martin - Stejskal Adam
 
Kuřitka Lukáš - Onderka Karel
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Pospíšil Matěj - Postupa Martin
 
Martinovič Filip - Mróz Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Formánek Filip - Palupa Matyas
 
Kovář Adam - Pekara Přemysl
6:2, 6:0
 
Hanák Ondřej - Mück Filip
4:6, 7:5, 1:0 (8)
 
 
4:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Beránek Ondřej - Kalousek Kryštof
 
Ciešlar Krzysztof - Lýsek Ondřej
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Abrman Matěj - Michálek Stanislav
 
Řehák Adam - Řehák Daniel
scr.
 
Beneš Daniel - Rožnovský Matyáš
scr.
 
 
6:2, 6:1
 
Klimas Jan - Knesl David
 
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Krakovský Denis 2845
Klimas Jan 5130
Korec Zdeněk 5830
Knesl David 6025
Šimeček David 6225
Beránek Ondřej 6625
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 504970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fiala Jiří02.10.2006TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
SÁŇKA FRANTIŠEK02.01.2007Tennis Hill Havířov o.s.
Machovský Benjamin09.04.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Pešat Oliver19.02.2007TK Na Dolině o.s.
Bartoš Adrian13.08.2006Tenisový klub Studénka z.s.
Grois Ondřej27.06.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Vaněk David01.03.2007SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Palupa Matyas15.04.2008Městský tenisový klub Karviná