Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
24.-27.01. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 700) |
Kódové číslo: |
506970 |
Dvorců+povrch: |
6 rebound ace |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Samcová Michaela |
: |
Vendryně 1017 |
: |
73994 Vendryně |
Tel. (1): |
702063406 |
E-mail: |
samcova.michaela@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Startovat mohou pouze hráči s českým státním občanstvím a registrovaní v klubu patřící do Severomoravské oblasti.
ZMĚNA KONTAKTNÍ OSOBY: ROMAN SIKORA, TEL.: 736 626 834.
Prezentace v pátek 24.1.2020 do 18:00 hod. pouze formou SMS na tel.: 736 626 834.
Program na sobotu 25.1
8:00 : Muck, Abrman , Hanák , Onderka , Špaček , Šafařík , Kovář , Horák , Mróz , Suchan , Byrtus , Spáčil
9:00 : Hrubý , Babulík , Petráš , Rojíček , Střílka , Stejskal , Rožnovský , Lys , Martinovič , Škvara , Střílka , Beneš
10:00 : Jendřejek , Formánek , Václavík , Kubiena , Pekara , Lýsek, Palupa , Rybárik , Michálek , Řehák , Cieślar , Moldrzyk
11:00 : Řehák , Kopel , Krakovský , Kuřítka , Šimeček , Knesl , Doskočil
12:00 : Postupa , Kalousek , Beránek , Pospíšil , Korec , Krupa
12:30 : Vaněk , Klimas
uzávěrka čtyřhry do 12:30 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krakovský Denis |
12.04.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
28 |
45 |
|
|
12.01.2020 22:03:31 |
2. |
Klimas Jan |
05.11.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
51 |
30 |
|
|
09.11.2019 20:25:30 |
3. |
Korec Zdeněk |
06.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
58 |
30 |
|
|
07.11.2019 08:59:51 |
4. |
Knesl David |
29.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
60 |
25 |
|
|
15.11.2019 22:38:54 |
5. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
62 |
25 |
|
|
08.11.2019 19:33:31 |
6. |
Beránek Ondřej |
18.02.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
66 |
25 |
|
|
04.11.2019 21:24:45 |
7. |
Krupa Lukáš |
04.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
78 |
25 |
|
|
03.12.2019 16:56:50 |
8. |
Kalousek Kryštof |
20.02.2006 |
TK SC OSTRAVA |
79 |
25 |
|
|
04.12.2019 23:00:01 |
9. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
89 |
20 |
|
|
17.11.2019 16:49:10 |
10. |
Pospíšil Matěj |
11.03.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
99 |
20 |
17 |
|
29.12.2019 17:39:19 |
11. |
Kuřitka Lukáš |
11.10.2006 |
SK JC Sport Opava |
103 |
20 |
|
|
31.12.2019 10:33:23 |
12. |
Doskočil Martin |
01.03.2007 |
TK Sparta Praha |
115 |
20 |
16 |
|
10.01.2020 23:38:16 |
13. |
Šafařík Jonáš |
10.03.2006 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
121 |
15 |
|
|
06.11.2019 07:11:44 |
14. |
Bartoš Adrian |
13.08.2006 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
122 |
15 |
|
|
10.12.2019 21:26:11 |
15. |
Řehák Adam |
10.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
140 |
15 |
|
|
11.01.2020 22:21:51 |
16. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
147 |
15 |
30 |
|
21.12.2019 12:36:24 |
17. |
Vaněk Tomáš |
06.11.2006 |
TK Milo Olomouc |
156 |
15 |
|
|
11.12.2019 09:03:44 |
18. |
Postupa Martin |
26.04.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
164 |
15 |
26 |
|
03.11.2019 10:35:45 |
19. |
Stejskal Adam |
01.06.2007 |
TK Milo Olomouc |
168 |
15 |
28 |
|
14.12.2019 15:01:56 |
20. |
Řehák Daniel |
10.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
175 |
12 |
|
|
11.01.2020 22:22:19 |
21. |
Hanák Ondřej |
21.06.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
192 |
12 |
59 |
|
05.11.2019 20:19:33 |
22. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
198 |
12 |
21 |
|
07.12.2019 10:34:05 |
23. |
Špaček Jakub |
01.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
231 |
12 |
|
|
01.12.2019 16:02:38 |
24. |
Rožnovský Matyáš |
04.01.2006 |
SK JC Sport Opava |
246 |
9 |
|
|
10.01.2020 04:22:51 |
25. |
Petráš Adam |
13.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
251 |
9 |
|
|
11.01.2020 10:36:56 |
26. |
Fiala Jiří |
02.10.2006 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
290 |
9 |
|
|
18.01.2020 20:08:05 |
27. |
Lys Ondřej |
17.07.2006 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
306 |
9 |
|
|
14.01.2020 05:56:43 |
28. |
Škvara Eduard |
25.09.2007 |
Tenisklub7 |
310 |
9 |
359 |
|
11.12.2019 20:29:53 |
29. |
Kopel Šimon |
05.10.2006 |
TK Slavia Orlová |
312 |
9 |
|
|
01.11.2019 14:49:33 |
30. |
Babulík Michal |
27.07.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
327 |
9 |
|
|
02.01.2020 14:28:27 |
31. |
Kovář Adam |
21.11.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
334 |
9 |
96 |
|
08.01.2020 19:15:32 |
32. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
346 |
9 |
74 |
|
11.01.2020 16:58:15 |
33. |
Mück Filip |
05.02.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
365 |
9 |
557 |
|
27.12.2019 16:34:09 |
34. |
Abrman Matěj |
14.06.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
368 |
6 |
253 |
|
19.11.2019 15:01:28 |
35. |
Michálek Stanislav |
11.07.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
374 |
6 |
171 |
|
26.12.2019 17:12:53 |
36. |
Pekara Přemysl |
06.06.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
402 |
6 |
|
|
12.01.2020 19:03:58 |
37. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
424 |
6 |
38 |
|
11.11.2019 17:42:51 |
38. |
Mróz Lukáš |
12.08.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
446 |
6 |
116 |
volná karta |
21.01.2020 19:45:28 |
39. |
SÁŇKA FRANTIŠEK |
02.01.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
452 |
6 |
462 |
|
02.11.2019 19:01:00 |
40. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
462 |
6 |
109 |
|
19.01.2020 22:44:12 |
41. |
Hrubý Václav Augustin |
05.08.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
483 |
6 |
40 |
|
27.12.2019 08:51:58 |
42. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK |
28.06.2007 |
TK Slavia Orlová |
534 |
4 |
128 |
|
18.01.2020 20:08:27 |
43. |
Onderka Karel |
15.03.2006 |
SK JC Sport Opava |
579 |
4 |
|
|
02.01.2020 18:53:24 |
44. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
622 |
4 |
49 |
|
12.01.2020 12:38:57 |
45. |
Lýsek Ondřej |
17.11.2006 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
651 |
4 |
|
|
05.11.2019 10:15:49 |
46. |
Spáčil Jan |
14.01.2008 |
TK Milo Olomouc |
720 |
4 |
111 |
|
11.01.2020 17:52:52 |
47. |
Střílka Maxim |
15.01.2006 |
SK LAMA o.s. |
733 |
4 |
|
|
04.01.2020 09:28:16 |
48. |
Kubiena Petr |
02.02.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
833 |
3 |
418 |
|
07.01.2020 13:26:40 |
49. |
Ciešlar Krzysztof |
03.05.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
862 |
3 |
597 |
|
01.11.2019 15:40:49 |
50. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
985 |
3 |
88 |
|
08.01.2020 19:34:13 |
51. |
Machovský Benjamin |
09.04.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1043 |
3 |
345 |
|
01.12.2019 11:43:12 |
52. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
1044 |
1 |
225 |
|
01.11.2019 00:15:20 |
53. |
Byrtus Tobiáš |
18.04.2007 |
TC Třinec |
1044 |
1 |
806 |
|
07.11.2019 13:29:32 |
54. |
Suchan David |
16.01.2007 |
TJ MEZ Vsetín |
1044 |
1 |
884 |
|
03.12.2019 20:15:41 |
55. |
Formánek Filip |
27.06.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
1044 |
1 |
256 |
|
28.12.2019 21:28:40 |
56. |
Rybárik Lukáš |
15.05.2006 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1044 |
1 |
|
|
06.01.2020 10:41:20 |
57. |
Vaněk David |
01.03.2007 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1044 |
1 |
|
|
08.01.2020 12:01:25 |
58. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
59. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
60. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
61. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
62. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
63. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
64. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Gawlik Julian Jan |
10.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
985 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2020 13:25:46 |
2. |
Robenek Václav |
22.01.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
424 |
6 |
119 |
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 11:34:17 |
3. |
Horák Vladimír |
04.07.2007 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
674 |
4 |
241 |
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 12:35:56 |
4. |
Obluk Jiří |
26.07.2006 |
TK Slavia Orlová |
378 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 18:44:19 |
5. |
Zajicek Nicholas |
19.11.2007 |
Pašťa tenis, z.s. |
681 |
4 |
366 |
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 11:07:59 |
6. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
645 |
4 |
62 |
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 16:39:05 |
7. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
409 |
6 |
117 |
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 10:40:45 |
8. |
Macek Šimon |
17.04.2007 |
T.J. Sokol Šumperk |
534 |
4 |
617 |
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 09:46:48 |
9. |
Grulich Josef |
05.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
397 |
6 |
|
IS: lhůta 8 dní |
20.01.2020 12:30:38 |
10. |
Křesala Matyáš |
23.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
490 |
6 |
287 |
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 17:00:08 |
11. |
Kalousek Šimon |
30.04.2007 |
TC Ostrava Nová Ves |
645 |
4 |
310 |
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 14:16:21 |
12. |
Mrakvia Kristián |
21.09.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1044 |
1 |
1116 |
odhlášeno pořadatelem |
21.01.2020 19:44:02 |
13. |
Čujan Matěj |
03.01.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
204 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 07:13:54 |
14. |
Frömel Karel |
13.01.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
38 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 14:08:16 |
|