Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
24.-27.01.
Pořadatel:
severomoravský (P - 700)
Místo konání:
TK Vitality Slezsko
Kódové číslo:
506970
Dvorců + povrch:
6 rebound ace
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Samcová Michaela
Vendryně 1017
73994 Vendryně
Tel. (1):
702063406
E-mail:
samcova.michaela@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Startovat mohou pouze hráči s českým státním občanstvím a registrovaní v klubu patřící do Severomoravské oblasti.


ZMĚNA KONTAKTNÍ OSOBY: ROMAN SIKORA, TEL.: 736 626 834.

Prezentace v pátek 24.1.2020 do 18:00 hod. pouze formou SMS na tel.: 736 626 834.

Program na sobotu 25.1

8:00 : Muck, Abrman , Hanák , Onderka , Špaček , Šafařík , Kovář , Horák , Mróz , Suchan , Byrtus , Spáčil

9:00 : Hrubý , Babulík , Petráš , Rojíček , Střílka , Stejskal , Rožnovský , Lys , Martinovič , Škvara , Střílka , Beneš

10:00 : Jendřejek , Formánek , Václavík , Kubiena , Pekara , Lýsek, Palupa , Rybárik , Michálek , Řehák , Cieślar , Moldrzyk

11:00 : Řehák , Kopel , Krakovský , Kuřítka , Šimeček , Knesl , Doskočil

12:00 : Postupa , Kalousek , Beránek , Pospíšil , Korec , Krupa

12:30 : Vaněk , Klimas

uzávěrka čtyřhry do 12:30
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
12.01.2020 22:03:31
2.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
09.11.2019 20:25:30
3.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
 
07.11.2019 08:59:51
4.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
15.11.2019 22:38:54
5.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
08.11.2019 19:33:31
6.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
04.11.2019 21:24:45
7.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
03.12.2019 16:56:50
8.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
04.12.2019 23:00:01
9.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
17.11.2019 16:49:10
10.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
29.12.2019 17:39:19
11.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
31.12.2019 10:33:23
12.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
10.01.2020 23:38:16
13.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
 
06.11.2019 07:11:44
14.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
10.12.2019 21:26:11
15.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
 
11.01.2020 22:21:51
16.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
21.12.2019 12:36:24
17.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
11.12.2019 09:03:44
18.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
03.11.2019 10:35:45
19.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
 
14.12.2019 15:01:56
20.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
 
11.01.2020 22:22:19
21.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
05.11.2019 20:19:33
22.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
07.12.2019 10:34:05
23.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
231
12
 
 
01.12.2019 16:02:38
24.
Rožnovský Matyáš 04.01.2006 SK JC Sport Opava
246
9
 
 
10.01.2020 04:22:51
25.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
251
9
 
 
11.01.2020 10:36:56
26.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
290
9
 
 
18.01.2020 20:08:05
27.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
306
9
 
 
14.01.2020 05:56:43
28.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
 
11.12.2019 20:29:53
29.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
 
 
01.11.2019 14:49:33
30.
Babulík Michal 27.07.2006 TK TENNISPOINT FM
327
9
 
 
02.01.2020 14:28:27
31.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
334
9
96
 
08.01.2020 19:15:32
32.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
11.01.2020 16:58:15
33.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
 
27.12.2019 16:34:09
34.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
368
6
253
 
19.11.2019 15:01:28
35.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
 
26.12.2019 17:12:53
36.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
402
6
 
 
12.01.2020 19:03:58
37.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
424
6
38
 
11.11.2019 17:42:51
38.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
446
6
116
volná karta
21.01.2020 19:45:28
39.
SÁŇKA FRANTIŠEK 02.01.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
452
6
462
 
02.11.2019 19:01:00
40.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
462
6
109
 
19.01.2020 22:44:12
41.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
27.12.2019 08:51:58
42.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
4
128
 
18.01.2020 20:08:27
43.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
 
 
02.01.2020 18:53:24
44.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
622
4
49
 
12.01.2020 12:38:57
45.
Lýsek Ondřej 17.11.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
651
4
 
 
05.11.2019 10:15:49
46.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
720
4
111
 
11.01.2020 17:52:52
47.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
733
4
 
 
04.01.2020 09:28:16
48.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
833
3
418
 
07.01.2020 13:26:40
49.
Ciešlar Krzysztof 03.05.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
862
3
597
 
01.11.2019 15:40:49
50.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
985
3
88
 
08.01.2020 19:34:13
51.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1043
3
345
 
01.12.2019 11:43:12
52.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
 
01.11.2019 00:15:20
53.
Byrtus Tobiáš 18.04.2007 TC Třinec
1044
1
806
 
07.11.2019 13:29:32
54.
Suchan David 16.01.2007 TJ MEZ Vsetín
1044
1
884
 
03.12.2019 20:15:41
55.
Formánek Filip 27.06.2007 Tenis Nový Jičín,z.s.
1044
1
256
 
28.12.2019 21:28:40
56.
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava
1044
1
 
 
06.01.2020 10:41:20
57.
Vaněk David 01.03.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1044
1
 
 
08.01.2020 12:01:25
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 13:25:46
2.
Robenek Václav 22.01.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
424
6
119
odhlášeno hráčem
09.01.2020 11:34:17
3.
Horák Vladimír 04.07.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
674
4
241
odhlášeno hráčem
12.01.2020 12:35:56
4.
Obluk Jiří 26.07.2006 TK Slavia Orlová
378
6
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 18:44:19
5.
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s.
681
4
366
odhlášeno hráčem
16.01.2020 11:07:59
6.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
645
4
62
odhlášeno hráčem
17.01.2020 16:39:05
7.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
odhlášeno hráčem
18.01.2020 10:40:45
8.
Macek Šimon 17.04.2007 Sokol Zábřeh
534
4
617
odhlášeno hráčem
19.01.2020 09:46:48
9.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
397
6
 
IS: lhůta 8 dní
20.01.2020 12:30:38
10.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
odhlášeno hráčem
20.01.2020 17:00:08
11.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
645
4
310
odhlášeno hráčem
21.01.2020 14:16:21
12.
Mrakvia Kristián 21.09.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1044
1
1116
odhlášeno pořadatelem
21.01.2020 19:44:02
13.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 07:13:54
14.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 14:08:16