Otypka Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Jakub | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubatko Dominik | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Holiš Šimon | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Klemens Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Křenek Kristián | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svozil Jan | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Maršálek Jakub | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Cienciala Jan | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Fiala Štěpán | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nováček Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Harajda Michal | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zawadzki Damian | 6:7 (5), 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vašenka Daniel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Čech Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Glocman Michal | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kysilko Oliver | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Martin | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Wojnar Dominik | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Křížek Šimon | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | | | | | |
| | | | | | |
Dokoupil Přemysl | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotajny Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ichnovský Marek | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Havlíček Jiří | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Formánek Václav | 4:6, 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Janík Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Polách Felipe | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Raška Vítek | | | | | | |
| | | | | | |
Výmola Jonáš | | | 6:2, 2:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vons Nikolas | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Častulík Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Neuwirth Filip | | | | | 7:5, 1:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klíšť Jakub | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bill Denis | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Lýsek Lukáš | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Ševčík Tadeáš | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Homola Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Kubáň Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Krahulec Jan | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Czudek Michael | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Pytela, Michaela Samcová |
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 29.1.2017: osmifinále dvouhry -
9:00 hod.: Dokoupil,Janík,Polách,Častulík,Neuwirth,Homola,Guráš,Postupa R.
NB 10:00 hod.: Otypka,Klemens,Křenek,Nováček,Machala,Čech, Glosman,Opálka.
Následuje čtvrtfinále dvouhry.
Plán hry na pondělí 30.1.2017.
9.00 semifinále dvouhry. Následuje finále dvouhry. |
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Otypka Matouš | 14 | 45 | Postupa Richard | 39 | 35 | Machala Martin | 65 | 30 | Častulík Marek | 79 | 25 | Neuwirth Filip | 118 | 20 | Dokoupil Přemysl | 129 | 20 | Opálka Matyas | 135 | 15 | Nováček Filip | 149 | 15 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 205 |
Kódové číslo akce: 502970 |
|
|