Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
jihočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
506860 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá tráva |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němcová Pavla |
: |
K Vodopádu 1550 |
: |
391 01 Tábor |
Tel. (1): |
602661989 |
E-mail: |
bkt@bkt.cz |
Poznámka pořadatele: Hlavní rozhodčí: Jan Fuka
Prezentace v pátek 24.1.2020 přes SMS na tel.777 198 349 ( 15-18 Hodin ). V 18:00 losování, poté bude zveřejněn los a program na sobotu.
Adresa haly: Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Leipner Petr |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
42 |
35 |
|
|
05.12.2019 20:02:59 |
2. |
Mojžíš Dominik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
43 |
35 |
|
|
01.12.2019 22:01:13 |
3. |
Mojžíš Patrik |
28.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
49 |
30 |
|
|
01.12.2019 22:04:32 |
4. |
Šefčík Lukáš |
11.12.2007 |
TK Pelhřimov |
93 |
20 |
32 |
|
10.11.2019 11:19:31 |
5. |
Hruška Petr |
25.10.2006 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
141 |
15 |
|
|
14.11.2019 21:36:25 |
6. |
Duchoň Daniel |
12.06.2006 |
ŽLTC Brno |
158 |
15 |
|
|
03.11.2019 14:00:33 |
7. |
Malý Matouš |
03.02.2006 |
TK Pelhřimov |
202 |
12 |
|
|
23.11.2019 18:36:21 |
8. |
Žahour Richard |
08.01.2008 |
TK Písek |
235 |
12 |
44 |
|
11.11.2019 12:36:40 |
9. |
Bryol Filip |
22.06.2007 |
TK Pelhřimov |
238 |
12 |
65 |
|
20.11.2019 18:19:52 |
10. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
243 |
12 |
66 |
|
01.11.2019 09:17:06 |
11. |
Páleníček Oskar |
05.10.2006 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
265 |
9 |
|
|
11.11.2019 20:10:47 |
12. |
Pánek Sebastian |
19.07.2007 |
TK Soběslav |
295 |
9 |
283 |
|
07.11.2019 10:37:31 |
13. |
Kylsán Jakub |
07.01.2007 |
TK Pelhřimov |
300 |
9 |
108 |
|
03.11.2019 20:06:59 |
14. |
Dvořák Šimon |
24.02.2007 |
LTC Tábor 1903 |
338 |
9 |
142 |
|
08.11.2019 20:35:55 |
15. |
Wölfl Jáchym |
14.08.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
358 |
9 |
376 |
|
02.11.2019 20:39:32 |
16. |
Tručka Tomáš |
04.09.2006 |
TK Prachatice z.s. |
383 |
6 |
|
|
01.11.2019 10:00:25 |
17. |
Friedl David |
07.06.2006 |
LTC Tábor 1903 |
418 |
6 |
|
|
11.11.2019 14:35:24 |
18. |
Pilař Jan |
09.02.2006 |
LTC Český Krumlov |
465 |
6 |
|
|
03.11.2019 19:57:06 |
19. |
Mallát Roman |
19.06.2007 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
493 |
6 |
211 |
|
15.11.2019 18:05:33 |
20. |
Vévoda Jaromír |
09.03.2007 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
534 |
4 |
943 |
|
02.11.2019 09:48:27 |
21. |
Matoušek David |
26.03.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
556 |
4 |
167 |
volná karta |
08.11.2019 16:02:59 |
22. |
Hašek Antonín |
16.02.2008 |
TK Písek |
579 |
4 |
239 |
|
04.11.2019 15:15:20 |
23. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
932 |
3 |
134 |
KP - nvk |
03.01.2020 16:35:17 |
24. |
Křížek Kevin |
13.06.2008 |
LTC Tábor 1903 |
1044 |
1 |
165 |
volná karta |
08.01.2020 08:54:50 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vachta Matěj |
28.03.2006 |
LTC Český Krumlov |
588 |
4 |
|
|
04.01.2020 12:05:04 |
2. |
Novák Filip Zdeněk |
26.01.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
651 |
4 |
188 |
|
19.12.2019 20:50:06 |
3. |
Vondrák Jiří |
25.09.2006 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
708 |
4 |
|
|
10.11.2019 07:53:24 |
4. |
Wízner Petr |
08.04.2007 |
LTC Český Krumlov |
862 |
3 |
560 |
|
18.12.2019 07:57:26 |
5. |
Bohoněk Marcel |
17.06.2009 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1044 |
1 |
278 |
|
04.01.2020 17:43:50 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zapletal Ondřej |
22.04.2008 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
1044 |
1 |
415 |
odhlášeno hráčem |
28.12.2019 11:53:40 |
2. |
Hašek Jindřich |
08.12.2009 |
TK Písek |
1044 |
1 |
719 |
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 21:25:28 |
3. |
Cakl Sebastián |
17.10.2007 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
932 |
3 |
353 |
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 19:40:12 |
4. |
Rychnavský Jonáš |
09.05.2008 |
Sokol TK Kaplice |
733 |
4 |
160 |
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 21:43:15 |
5. |
Halama Kryštof |
16.04.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
499 |
6 |
372 |
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 11:04:52 |
6. |
Čížek David |
29.11.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1044 |
1 |
321 |
IS: kolizní přihláška |
19.01.2020 12:00:20 |
7. |
Kupka Kryštof |
26.08.2007 |
Sokol TK Kaplice |
1044 |
1 |
580 |
IS: kolizní přihláška |
19.01.2020 12:00:21 |
8. |
Dufek Pavel |
15.04.2008 |
TK Písek |
660 |
4 |
208 |
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 16:14:06 |
9. |
Škopík Adam |
04.07.2006 |
TK Vimperk |
383 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
23.01.2020 22:07:10 |
|