Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Místo konání:
LTC Tábor 1903
Kódové číslo:
506860
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
K Vodopádu 1550
391 01 Tábor
Tel. (1):
602661989
E-mail:
bkt@bkt.cz

Poznámka pořadatele:

Hlavní rozhodčí: Jan Fuka
Prezentace v pátek 24.1.2020 přes SMS na tel.777 198 349 ( 15-18 Hodin ). V 18:00 losování, poté bude zveřejněn los a program na sobotu.

Adresa haly: Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
05.12.2019 20:02:59
2.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
01.12.2019 22:01:13
3.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
01.12.2019 22:04:32
4.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
 
10.11.2019 11:19:31
5.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
 
14.11.2019 21:36:25
6.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
 
03.11.2019 14:00:33
7.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
202
12
 
 
23.11.2019 18:36:21
8.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
235
12
44
 
11.11.2019 12:36:40
9.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
238
12
65
 
20.11.2019 18:19:52
10.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
243
12
66
 
01.11.2019 09:17:06
11.
Páleníček Oskar 05.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
265
9
 
 
11.11.2019 20:10:47
12.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
295
9
283
 
07.11.2019 10:37:31
13.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
300
9
108
 
03.11.2019 20:06:59
14.
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí
338
9
142
 
08.11.2019 20:35:55
15.
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov
358
9
376
 
02.11.2019 20:39:32
16.
Tručka Tomáš 04.09.2006 Tenis DDM Prachatice,z.s.
383
6
 
 
01.11.2019 10:00:25
17.
Friedl David 07.06.2006 LTC Tábor 1903
418
6
 
 
11.11.2019 14:35:24
18.
Pilař Jan 09.02.2006 LTC Český Krumlov
465
6
 
 
03.11.2019 19:57:06
19.
Mallát Roman 19.06.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
493
6
211
 
15.11.2019 18:05:33
20.
Vévoda Jaromír 09.03.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
534
4
943
 
02.11.2019 09:48:27
21.
Matoušek David 26.03.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
556
4
167
volná karta
08.11.2019 16:02:59
22.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
579
4
239
 
04.11.2019 15:15:20
23.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
932
3
134
KP - nvk
03.01.2020 16:35:17
24.
Křížek Kevin 13.06.2008 LTC Tábor 1903
1044
1
165
volná karta
08.01.2020 08:54:50

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vachta Matěj 28.03.2006 LTC Český Krumlov
588
4
 
 
04.01.2020 12:05:04
2.
Novák Filip Zdeněk 26.01.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
651
4
188
 
19.12.2019 20:50:06
3.
Vondrák Jiří 25.09.2006 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
708
4
 
 
10.11.2019 07:53:24
4.
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov
862
3
560
 
18.12.2019 07:57:26
5.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1044
1
278
 
04.01.2020 17:43:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
1044
1
415
odhlášeno hráčem
28.12.2019 11:53:40
2.
Hašek Jindřich 08.12.2009 TK Písek
1044
1
719
odhlášeno hráčem
07.01.2020 21:25:28
3.
Cakl Sebastián 17.10.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
932
3
353
odhlášeno hráčem
11.01.2020 19:40:12
4.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
733
4
160
odhlášeno hráčem
16.01.2020 21:43:15
5.
Halama Kryštof 16.04.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
499
6
372
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:04:52
6.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
IS: kolizní přihláška
19.01.2020 12:00:20
7.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
IS: kolizní přihláška
19.01.2020 12:00:21
8.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
660
4
208
odhlášeno hráčem
19.01.2020 16:14:06
9.
Škopík Adam 04.07.2006 TK Vimperk
383
6
 
odhlášeno pořadatelem
23.01.2020 22:07:10