Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
26.-28.01.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Neridé, V Chotejně
Kódové číslo:
506830
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10
Tel. (1):
606774041
Tel. (2):
272703458
Tel. (3):
272703458
E-mail:
rezervace@neride.cz

Poznámka pořadatele:

Na HMČR do Prostějova postupuje pouze vítěz dvouhry. Leoš Fiala, předseda StčTS
Po dohodě s vedením StčTS turnaj rozšířen na 28 účastníků.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
 
 
28.11.2018 17:33:00
2.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
70
25
 
 
29.11.2018 19:16:07
3.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
 
05.11.2018 09:04:33
4.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann
95
20
 
 
09.12.2018 22:23:57
5.
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum
125
20
 
 
17.12.2018 19:08:28
6.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
 
01.01.2019 15:00:53
7.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
156
15
63
 
02.11.2018 10:21:51
8.
Troller Petr 06.08.2005 TK Bohutín, z.s.
171
15
 
 
13.01.2019 12:41:33
9.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
176
15
33
 
24.12.2018 13:14:10
10.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
178
15
75
 
11.12.2018 21:13:24
11.
Palovčík Oskar 08.11.2005 LTC Houštka
191
12
 
 
17.11.2018 10:13:32
12.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany
195
12
 
 
26.12.2018 09:40:35
13.
Petera Patrik 12.10.2005 Tenis Dobříš
224
12
 
 
27.11.2018 23:46:37
14.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
235
12
 
 
07.12.2018 09:40:31
15.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
246
12
297
 
05.12.2018 20:54:56
16.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
250
12
263
 
04.01.2019 16:42:10
17.
Svoboda Tomáš 28.07.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
256
9
 
 
05.11.2018 09:04:19
18.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
256
9
 
 
10.12.2018 14:58:59
19.
Polata Michael 04.04.2005 Sokol Říčany
263
9
 
 
31.12.2018 12:01:06
20.
Strnad Štěpán 09.03.2006 TJ Spoje Praha
289
9
158
 
06.01.2019 15:13:03
21.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 Tenis Dobříš
353
9
62
 
06.01.2019 23:32:20
22.
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Písnice
726
4
521
volná karta
24.01.2019 13:52:32
23.
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé
764
4
 
volná karta
15.01.2019 23:50:01
24.
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé
764
4
701
volná karta
24.01.2019 13:57:02

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šlosar Filip 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum
333
9
 
přijat do hlavní soutěže
23.12.2018 21:30:17
2.
Blovský Tomáš 28.11.2005 TK Bohutín, z.s.
342
9
 
přijat do hlavní soutěže
13.01.2019 16:47:06
3.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
363
9
74
přijat do hlavní soutěže
28.11.2018 22:18:01
4.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
386
6
361
přijat do hlavní soutěže
12.01.2019 18:42:03
5.
Prokš Daniel 02.10.2006 TK Březnice
508
6
295
 
06.01.2019 22:55:01
6.
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Tenis Kladno
536
4
200
 
03.12.2018 15:30:37
7.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
599
4
184
 
08.01.2019 10:43:58
8.
Smolen Antonín 06.05.2005 TK Čelákovice
1083
1
 
 
01.11.2018 22:22:11
9.
Šafařík Jakub 18.09.2005 1. Vestecká sportovní o.s.
212
12
 
 
22.01.2019 15:46:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
1083
1
261
odhlášeno hráčem
26.11.2018 15:41:14
2.
Sudik David 15.09.2006 TK Březnice
603
4
205
odhlášeno hráčem
13.01.2019 16:07:49
3.
Kubáč Petr 06.05.2006 TK PTA Kolín
1083
1
423
odhlášeno hráčem
13.01.2019 22:57:18
4.
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
415
6
147
odhlášeno hráčem
14.01.2019 14:44:51
5.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
863
3
121
odhlášeno hráčem
17.01.2019 20:03:03
6.
Navrátil Jakub 09.12.2005 Sokol Králův Dvůr
976
3
 
odhlášeno hráčem
19.01.2019 08:21:39
7.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
1083
1
420
odhlášeno hráčem
19.01.2019 09:03:46
8.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
863
3
237
odhlášeno hráčem
20.01.2019 11:01:41
9.
Hadaščok Vojtěch 25.07.2005 LTC Mladá Boleslav o.s.
421
6
 
odhlášeno hráčem
20.01.2019 11:16:52
10.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
837
3
216
IS: kolizní přihláška
20.01.2019 12:00:36
11.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
499
6
279
odhlášeno hráčem
23.01.2019 15:55:44
12.
Šlosar David 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum
188
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2019 19:03:26
13.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
576
4
297
odhlášeno hráčem
25.01.2019 14:08:33