Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
26.-29.01.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Za císař.mlýnem 2/1115 Pha8
Kódové číslo:
506800
Dvorců + povrch:
7 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A.
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Slaninková Eva
Za Císařským mlýnem 2/1115
170 00 Praha 7
Tel. (1):
233 324 283
Tel. (2):
737 215 015
E-mail:
e.slaninkova@tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence v sobotu 26. ledna do 8:30 osobně v kanceláři vrchního rozhodčího a ředitele turnaje. Vrchní rozhodčí- Jaroslav Černý. Zdravotník- Eva Slaninková Startovat mohou pouze hráči s českým státním občanstvím
Postup na HMČR-9 hráčů z přeboru plus 2 WC PTS-celkem 11
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
 
 
16.12.2018 16:23:18
2.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
37
45
 
 
03.01.2019 07:59:34
3.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
38
35
 
 
20.12.2018 21:27:02
4.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
31.12.2018 20:53:43
5.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
 
 
19.11.2018 08:47:22
6.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
 
 
28.12.2018 18:05:44
7.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
 
17.12.2018 09:10:15
8.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
50
30
2
 
29.11.2018 11:36:11
9.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
51
30
 
 
07.12.2018 06:54:47
10.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
54
30
 
 
13.12.2018 18:43:11
11.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
57
30
 
 
16.12.2018 15:11:38
12.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
58
30
 
 
14.11.2018 19:33:28
13.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
73
25
 
 
03.01.2019 20:09:06
14.
Petrofský Martin 01.11.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
115
20
 
 
04.12.2018 22:11:44
15.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
116
20
11
 
05.01.2019 09:13:28
16.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
127
15
13
 
09.11.2018 23:44:44
17.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
129
15
 
 
10.12.2018 07:44:06
18.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
132
15
31
 
02.01.2019 15:21:55
19.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
 
01.12.2018 23:34:14
20.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
138
15
 
 
14.01.2019 21:11:53
21.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
08.11.2018 22:15:08
22.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
 
08.01.2019 10:49:59
23.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
dle Cž nvk
06.11.2018 16:23:18
24.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
184
12
 
 
09.12.2018 18:17:17
25.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
229
12
51
volná karta PTS
29.12.2018 12:54:32
26.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
260
9
52
dle Cž nvk
16.12.2018 21:38:54
27.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
354
9
 
volná karta pořadatele
21.01.2019 12:53:53
28.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
dle Cž nvk
08.11.2018 18:58:37
29.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
489
6
43
volná karta PTS
17.12.2018 09:17:25
30.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
dle Cž nvk
14.11.2018 18:51:16
31.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
590
4
61
volná karta PTS
01.01.2019 16:07:51
32.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
872
3
36
dle Cž nvk
01.11.2018 15:35:49

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rat Adam 24.11.2005 TENIS Klánovice
206
12
 
 
01.11.2018 17:12:54
2.
Kameník David 04.05.2005 SK Aritma Praha
209
12
 
 
14.01.2019 08:17:00
3.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
243
12
113
 
30.12.2018 08:50:03
4.
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice
274
9
 
 
11.01.2019 11:22:36
5.
Havrland Lukáš 21.01.2005 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
316
9
 
 
15.01.2019 09:38:34
6.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
326
9
91
 
09.01.2019 20:22:29
7.
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha
503
6
237
 
02.01.2019 21:56:44
8.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
520
6
231
 
14.01.2019 16:49:58
9.
Tuša Robert 14.02.2006 TK Sparta Praha
632
4
148
 
02.11.2018 21:27:25
10.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
680
4
190
 
04.11.2018 12:13:15
11.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
718
4
164
 
10.12.2018 01:29:10
12.
Dvořák Šimon 01.08.2006 SK Satalice
901
3
418
 
01.11.2018 00:33:59
13.
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1006
3
554
 
05.11.2018 22:06:00
14.
Rosecký Daniel 20.06.2006 TK Čechie Karlín z.s.
1083
1
305
 
02.11.2018 19:04:31
15.
Sluka Václav Joe 23.01.2005 TO Bohemians Praha
1083
1
 
 
26.12.2018 21:33:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
680
4
108
odhlášeno hráčem
08.01.2019 08:38:58
2.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
63
30
 
odhlášeno hráčem
09.01.2019 09:12:40
3.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
872
3
101
odhlášeno hráčem
15.01.2019 10:03:15
4.
Holub Vojtěch 08.04.2005 TJ Solidarita Praha 10
319
9
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 20:55:20
5.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
421
6
21
odhlášeno hráčem
18.01.2019 09:16:38
6.
Kroutil Tomáš 01.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
314
9
 
odhlášeno hráčem
18.01.2019 15:54:15
7.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
1083
1
361
odhlášeno hráčem
18.01.2019 21:49:08
8.
Brettl Filip 12.12.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
296
9
161
odhlášeno hráčem
19.01.2019 21:24:36
9.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
207
12
55
odhlášeno hráčem
20.01.2019 11:01:52
10.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
1083
1
261
odhlášeno hráčem
20.01.2019 11:40:08
11.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 17:44:29
12.
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
344
9
261
odhlášeno hráčem
24.01.2019 10:41:12
13.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
322
9
408
odhlášeno hráčem
24.01.2019 15:42:59
14.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
42
35
1
odhlášeno pořadatelem
24.01.2019 15:48:55