Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  27.-30.01.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kratochvíl Ondřej
 
 
 
Voleský Jakub
6:3, 6:4
 
Fedasko Nikolas
6:2, 6:4
 
Kusý Jan
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:7, 6:4
 
Rais Lukáš
 
Hozman Dominik
4:6, 6:3, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Elich Samuel
 
Čepl Filip
7:6, 6:4
 
Soukup Adam
6:4, 6:4
 
 
3:6, 6:3, 6:0
 
Bernas Daniel
 
Vašíř Adam
6:2, 7:5
 
 
 
Švojgr Kryštof
6:4, 6:3
 
Fiedler Jiří
6:2, 4:6, 6:4
 
Jašek David
7:6, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Paroulek Filip
 
Jedlička Adam
6:0, 3:6, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Bien Daniel
 
Krautman Christopher Joseph
1:6, 6:4, 6:0
 
Šafář Petr
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Klír Lukáš
 
Zlatohlávek Tomáš
1:6, 6:3, 6:0
 
 
 
Vopička Lukáš
7:5, 5:7, 6:2
 
Pazdera Marek
6:3, 6:0
 
Petrofský Martin
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Vintera Michal
 
Pelda Ondřej
6:1, 7:6
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Rybín Kryštof
 
Kalina Vít
6:2, 6:1
 
Vrba Jakub
7:5, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Duda Adam
 
Růžička Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Chvapil Viktor
7:6, 7:6
 
Filip Jakub
6:1, 6:2
 
Durovič Boris
6:4, 6:2
 
 
 
 
0:6, 6:3, 6:4
 
Holík Denis
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
3:0, scr.
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Fáček Jan
 
Vaněk Matyáš
6:2, 6:3
 
Šafrata Jan
7:5, 3:6, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Apltauer Filip
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, Pavel Saic
Poznámka pořadatele: Hráč Růžička skrečoval dvouhru pro žaludeční potíže.
Počet účastníků40
NasazeníBH
Kratochvíl Ondřej 3235
Apltauer Filip 3335
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Růžička Tomáš 4235
Klír Lukáš 4730
Bernas Daniel 5430
Zlatohlávek Tomáš 5630
Kategorie : 11Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 502800

Duda Adam - Vašíř Adam
 
 
 
Voleský Jakub - Rybín Kryštof
5:7, 6:2, 1:0 (1)
 
Holík Denis - Kusý Jan
6:2, 6:2
 
Fáček Jan - Pazdera Marek
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Elich Samuel - Soukup Adam
 
Filip Jakub - Hozman Dominik
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Fedasko Nikolas - Fiedler Jiří
 
Jedlička Adam - Vintera Michal
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Čepl Filip - Petrofský Martin
 
Švojgr Kryštof - Šafrata Jan
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:6
 
Pelda Ondřej - Bien Daniel
 
Žák Kryštof - Bořek-Dohalský Vojtěch
6:1, 6:3
 
 
 
 
7:6, 6:2
 
Růžička Tomáš - Zlatohlávek Tomáš
 
Durovič Boris - Paroulek Filip
6:2, 1:6, 1:0 (17)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kalina Vít - Rais Lukáš
 
Vopička Lukáš - Krautman Christopher Joseph
6:1, 6:2
 
Šafář Petr - Vrba Jakub
6:0, 6:0
 
 
7:6, 6:4
 
Klír Lukáš - Apltauer Filip
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí
Počet dvojic18
NasazeníBH
Apltauer Filip 3335
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Růžička Tomáš 4235
Klír Lukáš 4730
Zlatohlávek Tomáš 5630
Hozman Dominik 11220
Holík Denis 11920
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 504800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Žák Kryštof14.04.2004Lob S.A. Bohnice, zs