Název: | Tenis Cibulka Open | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 07.-09.04. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Sembdner Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mráz Ondřej | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jelínek Jakub | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Holub Vojtěch | | | 6:1, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Keblušek Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Zháněl Patrik | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Havlík Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák David | | | 4:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Peroutka Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Matyáš | | | | | 6:4, 0:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Daniel | | 4:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Rozehnal Michal | 6:3, 4:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Lukáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex | | | | | | |
| | | | | | |
Vopička Lukáš | | | | 6:4, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 1:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Velek Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Jurák Jaroslav | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Gráfek Filip | | | | | | 6:4, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
Luhan Matěj | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bradáč Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Vincent | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Hais Jan | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Lamža Julián | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křížek David | | | | | | |
| | | | | | |
Frček Tadeáš | | | | | 3:6, 6:1, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Janus Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Šimon | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Císař Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Gáborík Trajan | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šmejkal Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Arefe Tarkan | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Smuts Daniel | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Skřička Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Pondělí Finále Kluci 10:30 Havlík-Křížek
|
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Sembdner Adam | 182 | 12 | Skřička Jan | 211 | 12 | Vaněk Matyáš | 277 | 9 | Křížek David | 289 | 9 | Frček Tadeáš | 310 | 9 | Brož Dominik | 324 | 9 | Peroutka Matěj | 348 | 9 | Gráfek Filip | 418 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 502178 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Barun Artur | 05.10.2004 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | Flusser Robin | 21.09.2006 | TJ Spoje Praha |
|