Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
22.-26.03.
Pořadatel:
TK Roja Příbram z.s. (A - 700)
Kódové číslo:
506157
Dvorců + povrch:
3 grand slam
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Chmelík Roman
Brodská 133
26101 Příbram
Tel. (1):
728459217
E-mail:
romanchmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Nabízíme možnost ubytování přímo v areálu (4 pokoje).
Popřípadě volejte p. Chmelíka (728 459 217).
Ubytování: http://www.tkroja.cz/fotogalerie/ubytovani-v-arealu-tenisoveho-klubu-roja-pribram
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
31
45
0
 
06.11.2018 09:30:05
2.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
0
 
06.11.2018 07:38:52
3.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
0
 
03.11.2018 07:13:18
4.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
53
30
0
 
02.11.2018 15:14:02
5.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
63
30
0
 
10.11.2018 19:28:52
6.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
0
 
05.11.2018 21:08:55
7.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
0
 
05.11.2018 09:03:19
8.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
121
20
15
 
03.11.2018 13:27:28
9.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
139
15
0
 
01.11.2018 00:27:16
10.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
08.11.2018 22:20:19
11.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
161
15
14
 
06.11.2018 16:21:17
12.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
 
01.11.2018 00:31:03
13.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
212
12
104
 
01.11.2018 17:47:14
14.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha
243
12
113
 
06.11.2018 08:53:35
15.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
 
01.11.2018 05:47:11
16.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
280
9
110
 
02.11.2018 19:19:48
17.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
 
01.11.2018 20:48:15
18.
Tuša Robert 14.02.2006 TK Horní Měcholupy
632
4
148
 
02.11.2018 21:36:46
19.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
872
3
36
 
04.11.2018 17:53:55
20.
Platzer Julian 30.03.2006 TKB Hrušovany z.s.
1083
1
0
 
04.11.2018 08:54:39