Český tenisový svaz
Název:
Sport Tennis Club Studénka
Datum:
08.-12.03.
Pořadatel:
TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500)
Kódové číslo:
506132
Dvorců + povrch:
3 koberec s pískem
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Krkoška Jiří
Palackého 540
74258 Příbor
Tel. (1):
603 142 285
E-mail:
jirikrkoska@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Program - úterý:
9.00 finále dvouhry

Dvouhra - hraje se na dvě vítězné sady ze tří, kde v případě třetího setu rozhodne super tiebreak.
Čtyřhra - hraje se na dvě vítězné sady ze tří, kde je třetí set super tiebreak

Všichni hráči se snaží dodržovat 5 minutový interval při rozehře, na který budou upozorňováni.

V tenisové hale je zákaz konzumace jídel.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
44
35
 
 
19.02.2019 11:36:08
2.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
75
25
17
 
21.01.2019 09:47:49
3.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
 
 
03.02.2019 19:48:49
4.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
82
25
8
 
18.02.2019 15:37:59
5.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
84
25
16
 
21.01.2019 19:05:30
6.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
95
20
 
 
21.12.2018 10:51:28
7.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
97
20
4
 
20.02.2019 11:10:42
8.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
 
19.12.2018 21:01:05
9.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
116
20
11
 
18.02.2019 10:02:40
10.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
134
15
 
 
12.02.2019 20:56:28
11.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
146
15
18
 
11.02.2019 08:16:32
12.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
170
15
10
 
23.02.2019 09:42:53
13.
Nepožitek Lukáš 29.04.2005 TK TENNISPOINT FM
199
12
 
 
15.02.2019 23:07:10
14.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
 
01.11.2018 00:30:28
15.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
208
12
54
 
27.01.2019 15:39:34
16.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
217
12
81
 
03.02.2019 09:21:02
17.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
239
12
181
 
01.11.2018 06:54:42
18.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
243
12
170
 
21.01.2019 08:05:01
19.
Bárta Jan 07.08.2005 TO TJ Nový Jičín
246
12
 
 
13.02.2019 17:43:05
20.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
 
01.11.2018 05:46:05
21.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
 
06.01.2019 21:45:39
22.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
373
6
42
 
25.01.2019 14:20:15
23.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
419
6
32
 
19.02.2019 21:42:56
24.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
464
6
53
 
01.11.2018 01:21:54
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubalka Igor 23.04.2005 TK TENNISPOINT FM
74
25
 
 
05.03.2019 09:15:11
2.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
293
9
 
 
10.02.2019 19:46:55
3.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
307
9
 
 
23.01.2019 18:10:50
4.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
320
9
68
 
01.11.2018 22:48:51
5.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
333
9
100
 
14.02.2019 10:03:14
6.
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava
359
9
 
volná karta
06.03.2019 11:16:21
7.
Mrvík Ondřej 10.06.2005 TJ Baník Ostrava OKD
643
4
 
volná karta
06.03.2019 11:22:06
8.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
658
4
191
 
07.02.2019 08:25:33
9.
Škvara Eduard 25.09.2007 TK SC OSTRAVA
741
4
224
 
01.11.2018 04:50:06
10.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
872
3
175
volná karta
05.03.2019 12:09:10
11.
Kriegler Jan 15.09.2006 TK Na Dolině o.s.
1083
1
545
volná karta
05.11.2018 11:13:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 SK LAMA o.s.
102
20
 
odhlášeno hráčem
03.02.2019 08:59:25
2.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
705
4
172
odhlášeno hráčem
08.02.2019 21:23:23
3.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
396
6
365
odhlášeno hráčem
09.02.2019 12:48:37
4.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
374
6
103
odhlášeno hráčem
09.02.2019 18:23:27
5.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
92
20
12
odhlášeno hráčem
14.02.2019 17:54:07
6.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 TK Havířov
288
9
 
odhlášeno hráčem
17.02.2019 19:27:12
7.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
odhlášeno hráčem
23.02.2019 07:36:57
8.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
378
6
26
odhlášeno hráčem
25.02.2019 10:42:56
9.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
338
9
231
odhlášeno hráčem
27.02.2019 08:04:25
10.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
333
9
76
odhlášeno hráčem
27.02.2019 10:49:43
11.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
odhlášeno hráčem
27.02.2019 20:30:25
12.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
371
6
133
odhlášeno hráčem
28.02.2019 15:03:09
13.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
119
20
 
odhlášeno hráčem
28.02.2019 15:21:46
14.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
154
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2019 17:47:15
15.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
777
3
25
odhlášeno hráčem
01.03.2019 12:13:00
16.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
283
9
92
odhlášeno hráčem
01.03.2019 15:36:23
17.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
248
12
106
odhlášeno hráčem
01.03.2019 15:37:11
18.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1083
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2019 16:19:33
19.
Bartoš Adrian 13.08.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
366
9
64
odhlášeno hráčem
01.03.2019 17:02:47
20.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
369
6
572
odhlášeno hráčem
01.03.2019 21:09:40
21.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
odhlášeno hráčem
02.03.2019 09:53:36
22.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
odhlášeno hráčem
02.03.2019 10:13:33
23.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
 
odhlášeno hráčem
02.03.2019 10:18:34
24.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
odhlášeno hráčem
02.03.2019 11:48:15
25.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
odhlášeno hráčem
02.03.2019 11:48:55
26.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
337
9
387
odhlášeno hráčem
02.03.2019 15:45:24
27.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
528
4
79
IS: lhůta 8 dní
04.03.2019 14:52:57
28.
Platzer Julian 30.03.2006 TKB Hrušovany z.s.
1083
1
 
odhlášeno hráčem
05.03.2019 20:45:57
29.
Smílek Filip 14.02.2005 TK TILIA Brno
104
20
 
odhlášeno hráčem
06.03.2019 17:08:46
30.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
odhlášeno hráčem
06.03.2019 18:10:42
31.
Tkáč Dominik 20.02.2006 TK Zlín
452
6
572
odhlášeno hráčem
07.03.2019 13:13:43
32.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
557
4
66
odhlášeno hráčem
07.03.2019 15:52:49
33.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
 
odhlášeno hráčem
07.03.2019 16:42:07