Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  21.-24.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Petrofský David
 
 
 
Růžička Jan
6:2, 6:1
 
Duričič Filip
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
Petlan David
6:0, 6:4
 
Haberkorn Luc
6:1, 6:1
 
Kubec Filip
6:3, 6:3
 
Kesl Jan
7:6 (4), 6:3
 
Dvořák Lukáš
6:2, 6:2
 
Strnad Štěpán
6:3, 6:2
 
Mokoš Vít
6:2, 6:4
 
Mitáš Jakub
6:3, 6:0
 
Trupl Marek
6:0, 7:6 (4)
 
Virag Martin
6:0, 6:2
 
Halama Kryštof
6:3, 6:4
 
Ha Duc Hieu
6:0, 6:1
 
Stibůrek Filip
6:3, 6:2
 
Kollert Jonáš
6:4, 7:5
 
Klepáč Adam
6:2, 7:5
 
Herman David
6:3, 6:3
 
Šmejcký Jakub
6:4, 7:6 (6)
 
Vávra Kajetán
7:5, 6:4
 
Petráš David
6:2, 1:6, 1:0 (5)
 
Hruška Petr
6:1, 6:0
 
Jarolímek Josef
6:1, 6:2
 
Mašata Daniel
6:0, 6:1
 
Flusser Robin
6:3, 7:5
 
Goca Mikuláš
6:1, 6:4
 
Korolenko Kirill
6:1, 6:2
 
Jirásek Milan
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Šusta Bartoloměj
 
Rozhodčí turnaje: Vodička Jan (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Hráči Nestával Samuel a Nestával Benjamin byly řádně omluveni před zahájením prezentace.
Počet účastníků30
NasazeníBH
Petrofský David 9120
Šusta Bartoloměj 9620
Dvořák Lukáš 13115
Hruška Petr 14115
Kesl Jan 15715
Jarolímek Josef 17212
Ha Duc Hieu 19912
Stibůrek Filip 20212
Kategorie : 6Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 502127

Dvořák Lukáš - Šusta Bartoloměj
 
 
 
Kollert Jonáš - Růžička Jan
6:1, 6:2
 
Mokoš Vít - Virag Martin
6:0, 6:1
 
Stibůrek Filip - Flusser Robin
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Haberkorn Luc - Korolenko Kirill
 
Mitáš Jakub - Vávra Kajetán
6:1, 6:1
 
 
 
 
5:7, 6:4, 1:0 (8)
 
Ha Duc Hieu - Šmejcký Jakub
 
Klepáč Adam - Goca Mikuláš
6:0, 5:7, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Jarolímek Josef - Petrofský David
 
Rozhodčí turnaje: Vodička Jan (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Petrofský David 9120
Šusta Bartoloměj 9620
Dvořák Lukáš 13115
Jarolímek Josef 17212
Ha Duc Hieu 19912
Stibůrek Filip 20212
Flusser Robin 2679
Klepáč Adam 2759
Kategorie : 6Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 504127

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nestával Samuel10.06.2006LTC Tábor 1903
Nestával Benjamín10.06.2006LTC Tábor 1903

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Goca Mikuláš24.05.2007SK Aritma Praha
Šmejcký Jakub09.02.2008I.ČLTK Praha
Kubec Filip07.04.2007SK HAMR, z.s.
Petrofský David07.06.2007LOB S.A. Bohnice, z.s.