Český tenisový svaz
Datum:
15.-18.02.
Pořadatel:
SK Raketa o.s. (B - 600)
Místo konání:
Šlapanice
Kódové číslo:
506123
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Olejár Miroslav
Jakuba Obrovského 1389/1b
63500 Brno
Tel. (1):
603964109
E-mail:
miro.olejar@olman.cz
Internet:
tenis-raketa.eu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
31.01.2020 13:23:07
2.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
20.01.2020 08:25:08
3.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
04.02.2020 16:51:35
4.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
28.12.2019 12:53:33
5.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
01.02.2020 12:11:33
6.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
 
04.02.2020 18:32:56
7.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
16.12.2019 19:36:13
8.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
21.12.2019 23:20:33
9.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
03.02.2020 09:04:05
10.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
 
03.11.2019 14:08:48
11.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
 
04.02.2020 18:33:48
12.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
185
12
 
 
28.11.2019 23:23:19
13.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
228
12
46
 
05.02.2020 09:11:55
14.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
10.02.2020 13:53:33
15.
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov
262
9
 
 
14.02.2020 15:58:26
16.
Tkáč Dominik 20.02.2006 TK Zlín
269
9
 
 
11.02.2020 14:24:02
17.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
02.11.2019 09:18:43
18.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
397
6
 
 
26.01.2020 12:57:45
19.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
689
4
464
 
06.11.2019 08:24:14
20.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
733
4
48
 
04.02.2020 18:46:53
21.
Robeš Marek 20.11.2006 ŽLTC Brno
749
4
 
 
14.01.2020 12:54:13
22.
Rundervoort Dominik Petr 01.02.2007 TC Brno.
761
4
631
 
01.11.2019 09:24:19
23.
Šrenk Jakub 06.04.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
887
3
248
 
30.01.2020 15:08:27
24.
Makovský Šimon 11.11.2007 Start Brno
887
3
386
 
14.02.2020 17:56:30
25.
Volník Nicholas 06.12.2007 SK Zlín-Mladcová
1044
1
527
 
09.01.2020 19:35:48
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 09:11:45
2.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 09:50:05
3.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
348
9
33
odhlášeno hráčem
22.01.2020 11:03:26
4.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
23.01.2020 15:19:00
5.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
24.01.2020 22:04:35
6.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:34:47
7.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
27.01.2020 20:33:31
8.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 16:13:12
9.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 20:03:22
10.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 14:38:26
11.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
odhlášeno hráčem
03.02.2020 23:20:31
12.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
odhlášeno hráčem
05.02.2020 14:10:35
13.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:46:16
14.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:33:38
15.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:20
16.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:21
17.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:22
18.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
312
9
143
odhlášeno hráčem
08.02.2020 19:56:15
19.
Prášek Dominik 13.12.2006 ŽLTC Brno
331
9
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:20:41
20.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:29:08
21.
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno
506
6
120
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:41:16
22.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:52:54
23.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:07:48
24.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 18:37:40