Český tenisový svaz
Název:
TC HEAD VESTEC
Datum:
23.-25.02.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400)
Kódové číslo:
506118
Dvorců + povrch:
5 koberec
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum
125
20
 
prezentováno
11.02.2019 22:20:43
2.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
176
15
33
prezentováno
11.02.2019 19:40:49
3.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
246
12
297
prezentováno
01.02.2019 20:53:30
4.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
260
9
52
prezentováno
14.02.2019 15:00:22
5.
Holub Vojtěch 08.04.2005 TJ Solidarita Praha 10
319
9
 
prezentováno
17.02.2019 09:07:16
6.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
363
9
74
prezentováno
12.02.2019 20:13:43
7.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
421
6
21
prezentováno
11.02.2019 17:57:45
8.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
452
6
 
prezentováno
08.02.2019 09:31:01
9.
Rozehnal Michal 31.01.2005 SK HAMR, z.s.
480
6
 
prezentováno
22.02.2019 07:59:54
10.
Keblušek Kristián 26.08.2005 WILSON Tenis Centrum
726
4
 
prezentováno
09.01.2019 17:24:52
11.
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé
726
4
 
prezentováno
09.01.2019 22:02:48
12.
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé
764
4
701
prezentováno
19.01.2019 15:25:40
13.
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé
764
4
 
 
05.02.2019 19:43:16
14.
Škopek Adam 13.04.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
818
3
 
prezentováno
05.01.2019 17:32:11
15.
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha
837
3
 
prezentováno
28.01.2019 08:42:22
16.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
1083
1
168
prezentováno
15.01.2019 20:12:37
17.
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha
1083
1
234
prezentováno
25.01.2019 10:12:24
18.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
1083
1
423
prezentováno
28.01.2019 08:43:49
19.
Kratochvíl Petr 29.08.2007 ITS Tennis Club, z.s.
1083
1
403
prezentováno
22.02.2019 13:43:15
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondrák Jiří 25.09.2006 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1083
1
407
odhlášeno hráčem
12.11.2018 12:59:01
2.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
1083
1
476
odhlášeno hráčem
18.11.2018 12:15:17
3.
Štreit David 03.08.2006 SK Tenis Kladno
576
4
297
odhlášeno hráčem
19.01.2019 17:36:33
4.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
odhlášeno hráčem
11.02.2019 11:31:23
5.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
863
3
121
odhlášeno hráčem
16.02.2019 08:41:33
6.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
1083
1
361
odhlášeno hráčem
16.02.2019 09:34:00
7.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
IS: kolizní přihláška
16.02.2019 12:00:33
8.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
193
12
 
IS: kolizní přihláška
16.02.2019 12:00:33
9.
Smolen Antonín 06.05.2005 TK Čelákovice
1083
1
 
IS: kolizní přihláška
16.02.2019 12:00:38
10.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
371
6
133
IS: kolizní přihláška
16.02.2019 12:00:38
11.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
odhlášeno hráčem
16.02.2019 15:03:01
12.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
odhlášeno hráčem
17.02.2019 10:15:22
13.
Kec Adam 21.09.2007 SK Matchball Česká Lípa
421
6
234
odhlášeno hráčem
17.02.2019 11:20:08
14.
Kec Martin 22.01.2005 SK Matchball Česká Lípa
290
9
 
odhlášeno hráčem
17.02.2019 11:26:06
15.
Hanuš Marek 13.09.2005 Tempo Praha
456
6
 
odhlášeno pořadatelem
20.02.2019 19:02:31