Název: |
Wilson Tempo Cup Open |
Datum: |
08.-10.02. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 500) |
Kódové číslo: |
506109 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Budská Blanka |
: |
Ve Lhotce 1068/3 |
: |
14300 Praha |
Tel. (1): |
777722845 |
E-mail: |
budska@fd.cvut.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE V PÁTEK 7.2. 2020 DO 13:00 hod. POUZE SMS NA TEL: 777722845 - P. BUDSKÁ.
Hrací plán a pořadí zápasů bude zveřejněno v pátek do 20:00 hod.
Vzhledem k tomu, že pořádáme současně mladší i starší žáky, PROSÍM, uvádějte kategorii do které chcete zařadit.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dvořák Lukáš |
16.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
131 |
15 |
|
prezentován |
28.01.2020 17:13:06 |
2. |
Augustýn Tadeáš |
06.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
173 |
12 |
|
prezentován |
03.02.2020 08:14:18 |
3. |
Dostál Adam |
11.05.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
261 |
9 |
|
prezentován |
03.02.2020 08:13:41 |
4. |
Duričič Filip |
23.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
281 |
9 |
|
prezentován |
05.02.2020 11:25:26 |
5. |
Mitáš Jakub |
01.11.2006 |
LTC Modřany 2005 |
434 |
6 |
|
prezentován |
17.12.2019 20:27:15 |
6. |
Daněk Oldřich |
06.06.2006 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
434 |
6 |
|
prezentován |
27.01.2020 21:13:16 |
7. |
Šrámek Erik |
02.04.2007 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
493 |
6 |
146 |
prezentován |
05.01.2020 13:29:49 |
8. |
Moroz Nikola |
03.05.2006 |
Tempo Praha |
515 |
6 |
|
prezentován |
02.02.2020 14:29:25 |
9. |
Sýkora Maxim |
01.01.2006 |
TK Neridé |
523 |
6 |
|
prezentován |
20.01.2020 18:41:20 |
10. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
560 |
4 |
123 |
prezentován |
07.02.2020 12:18:01 |
11. |
Sniegoň David |
03.01.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
576 |
4 |
208 |
prezentován |
05.02.2020 10:36:33 |
12. |
Hubač Marek |
29.03.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
597 |
4 |
179 |
prezentován |
23.01.2020 13:24:54 |
13. |
Kyselý Matěj |
12.04.2006 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
639 |
4 |
|
prezentován |
03.02.2020 08:10:19 |
14. |
Jurda Jakub |
06.07.2007 |
TJ Spoje Praha |
816 |
3 |
246 |
prezentován |
04.02.2020 13:55:31 |
15. |
Petlan David |
01.06.2006 |
TO Slavoj Davle |
833 |
3 |
|
prezentován |
07.11.2019 19:54:36 |
16. |
Dlouhý Jan |
23.11.2007 |
LTC Slovan Kladno |
833 |
3 |
438 |
prezentován |
20.01.2020 22:01:14 |
17. |
Pešta Richard |
20.10.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
932 |
3 |
204 |
prezentován |
04.02.2020 13:52:50 |
18. |
Klein David |
03.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
956 |
3 |
369 |
prezentován |
25.01.2020 22:02:15 |
19. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
985 |
3 |
144 |
prezentován |
18.12.2019 16:16:13 |
20. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
1044 |
1 |
149 |
prezentován |
07.11.2019 18:43:23 |
21. |
Šimek Matyas |
23.10.2007 |
SK Aritma Praha |
1044 |
1 |
368 |
prezentován |
22.11.2019 10:03:09 |
22. |
Kiliján Jonáš |
14.04.2007 |
TJ Radlice z.s. |
1044 |
1 |
365 |
prezentován |
10.12.2019 11:21:55 |
23. |
Růžička Richard |
03.11.2007 |
TK Ruzyně Praha |
1044 |
1 |
502 |
prezentován |
27.12.2019 19:08:32 |
24. |
Bradík Jonáš |
04.02.2007 |
SK JC Sport Opava |
1044 |
1 |
340 |
prezentován |
05.01.2020 15:25:27 |
25. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
1044 |
1 |
232 |
prezentován |
11.01.2020 20:59:12 |
26. |
Horáček Dominik |
04.01.2008 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1044 |
1 |
303 |
prezentován |
26.01.2020 14:24:54 |
27. |
Bureš Daniel |
28.01.2007 |
Tempo Praha |
1044 |
1 |
789 |
prezentován |
02.02.2020 14:29:14 |
28. |
Tybus Jonáš |
07.05.2007 |
TJ Břevnov |
1044 |
1 |
726 |
prezentován |
05.02.2020 10:31:36 |
29. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
1044 |
1 |
169 |
prezentován |
07.02.2020 08:20:53 |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
402 |
6 |
31 |
odhlášeno hráčem |
10.12.2019 16:10:23 |
2. |
Celina Tobiáš |
21.06.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
534 |
4 |
359 |
odhlášeno hráčem |
30.12.2019 11:58:50 |
3. |
Vávra Kajetán |
15.08.2006 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
276 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.01.2020 16:23:15 |
4. |
ZAVŘEL JAROSLAV |
06.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
605 |
4 |
72 |
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 19:10:07 |
5. |
Čížek David |
29.11.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1044 |
1 |
321 |
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 18:05:53 |
6. |
Chipashvili Giorgi |
04.02.2007 |
TC ESO Praha z.s. |
1044 |
1 |
221 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 21:17:45 |
7. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
1044 |
1 |
351 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 17:29:58 |
8. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
1044 |
1 |
278 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 17:37:50 |
9. |
Miška David |
14.11.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
1044 |
1 |
823 |
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 06:29:49 |
10. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
1043 |
3 |
308 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 12:35:55 |
11. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
493 |
6 |
130 |
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 14:51:15 |
12. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
1044 |
1 |
308 |
IS: kolizní přihláška |
01.02.2020 12:00:12 |
13. |
Sedláček Adam |
21.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
184 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
01.02.2020 12:00:12 |
14. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
560 |
4 |
136 |
IS: kolizní přihláška |
01.02.2020 12:00:13 |
15. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
667 |
4 |
229 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 10:50:10 |
16. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
1044 |
1 |
130 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:12:19 |
17. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
1044 |
1 |
687 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:29:44 |
18. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
802 |
3 |
180 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:44:24 |
19. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
506 |
6 |
201 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:52:31 |
20. |
Klepáč Adam |
29.07.2007 |
Lokomotiva Zdice |
275 |
9 |
373 |
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:53:04 |
21. |
Novotný Adam |
06.09.2007 |
TCG Karlovy Vary |
651 |
4 |
157 |
IS: kolizní přihláška |
02.02.2020 12:00:26 |
22. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
761 |
4 |
231 |
IS: kolizní přihláška |
02.02.2020 12:00:27 |
23. |
Mlynár Michal |
12.03.2006 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
288 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
02.02.2020 12:00:28 |
24. |
Hofman Tadeáš |
06.09.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
708 |
4 |
560 |
IS: kolizní přihláška |
02.02.2020 12:00:28 |
25. |
Černý Dominik |
17.01.2007 |
SK Aritma Praha |
1044 |
1 |
267 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 07:09:59 |
26. |
Blažek Dan |
04.08.2007 |
SK Aritma Praha |
1044 |
1 |
642 |
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 20:25:57 |
27. |
Prokopius Oliver |
11.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
351 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 08:07:56 |
28. |
Kysel Adrián |
03.09.2007 |
SK Tenis Kladno |
1044 |
1 |
1326 |
odhlášeno pořadatelem |
07.02.2020 12:00:22 |
29. |
Voláček Carmelo |
19.07.2007 |
SK OAZA Praha |
985 |
3 |
550 |
odhlášeno pořadatelem |
07.02.2020 13:09:25 |
|