Název: | TK Konstruktiva B | Pořadatel: | TK Konstruktiva, z.s. | Datum: | 18.-21.02. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Prachař Jakub | | | | | |
| | | | | |
Duda Adam | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hradil Tomáš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šafář Petr | 6:4, 5:7, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bega Petr | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Skřička Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vašíř Adam | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Janoušek Lukáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Palán David | | | | 6:1, 7:5 | |
| | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Minárik Martin | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Pelda Ondřej | scr. | | | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Klír Lukáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bernas Daniel | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hertl Otto | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vejšický Oldřich | | | | | 6:0, 6:3 |
| | | | | |
Blažka Daniel | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Fiedler Jiří | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vůle Matyáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Klíma Štěpán | | | 2:6, 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Padevět Jonáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Macek Matyáš | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Fáček Erik | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Agovič Semi | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
Šupka Štěpán | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Barták Antonín | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Růžička Tomáš | 4:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Chvapil Viktor | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Halgaš Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Apltauer Filip | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Křepinský Tomáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, t.: 604 150 353 |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Prachař Jakub | 30 | 35 | Křepinský Tomáš | 41 | 35 | Fáček Erik | 62 | 30 | Palán David | 67 | 25 | Vejšický Oldřich | 71 | 25 | Agovič Semi | 74 | 25 | Janoušek Lukáš | 84 | 25 | Hertl Otto | 91 | 25 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 225 |
Kódové číslo akce: 502107 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vajda Andrej | 25.10.2003 | TK Konstruktiva, z.s. | Kameník Lukáš | 19.05.2003 | SK Aritma Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Minárik Martin | 02.09.2003 | LTC Český Krumlov | Kračman Michal | 23.06.2003 | TJ Spoje Praha |
|