Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TENIS SLOVÁCKO CUP
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Datum:
04.-06.02.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Viznar Alan
Viznar
Viznar
Holík Filip
6:2, 6:2
Ševčík Tadeáš
Ševčík Tadeáš
6:4, 6:1
Viznar
Rusnák Lucas
6:2, 6:3
Rusnák
Guzoň
6:3, 6:2
Guzoň
Guzoň Samuel
Viznar
Novák Lukáš
7:6 (1), 6:2
Novák
Goldman
3:6, 7:6 (4), 1:0 (4)
Goldman
Goldman Jakub
Ševčík Jakub
Ševčík Jakub
6:2, 6:2
Ševčík Jakub
Ševčík Jakub
6:0, 6:0
Hauerland
Hauerland Adam
Viznar
Kroupa Adam
6:2, 6:3
Kroupa
Prusenovský
6:3, 7:6 (2)
Prusenovský
Prusenovský Adam
Stindl
Vácha Lukáš
0:6, 6:4, 1:0 (9)
Vácha
Stindl
6:3, 6:0
Stindl
Stindl Rudolf
Sucháň
Krist Tomáš
6:1, 6:2
Krist
Sucháň
6:4, 6:0
Sucháň
Sucháň Ondřej
Sucháň
Patera Ondřej
6:1, 6:0
Patera
Pelucha Adam
6:1, 7:5
Juřena
6:4, 6:0
Juřena
Juřena Michal
Rozhodčí turnaje:
Ing. Radim Kutálek
Počet účastníků
18
Nasazení
CŽ
BH
Guzoň Samuel
158
15
Viznar Alan
213
12
Ševčík Jakub
347
9
Juřena Michal
376
6
Novák Lukáš
404
6
Stindl Rudolf
421
6
Goldman Jakub
480
6
Prusenovský Adam
515
6
Kategorie : 4
Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 502093
Viznar Alan
-
Kroupa Adam
Viznar
-
Kroupa
Krist Tomáš
-
Patera Ondřej
6:2, 6:2
Viznar
-
Kroupa
Sucháň Ondřej
-
Stindl Rudolf
3:6, 6:2, 1:0 (7)
Holík
-
Novák
Holík Filip
-
Novák Lukáš
2:6, 6:3, 1:0 (3)
Guzoň
-
Ševčík Jakub
Vácha Lukáš
-
Ševčík Tadeáš
3:6, 6:4, 1:0 (4)
Vácha
-
Ševčík Tadeáš
Goldman Jakub
-
Rusnák Lucas
7:6 (5), 4:6, 1:0 (7)
Guzoň
-
Ševčík Jakub
Guzoň Samuel
-
Ševčík Jakub
6:1, 6:1
Guzoň
-
Ševčík Jakub
Juřena Michal
-
Prusenovský Adam
2:6, 7:6 (3), 1:0 (3)
Rozhodčí turnaje:
Ing. Radim Kutálek
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Guzoň Samuel
158
15
Viznar Alan
213
12
Ševčík Jakub
347
9
Juřena Michal
376
6
Novák Lukáš
404
6
Stindl Rudolf
421
6
Goldman Jakub
480
6
Prusenovský Adam
515
6
Kategorie : 4
Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 504093
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Faltýnek Tomáš
12.03.2004
T.J. Sokol Šumperk