Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  středočeské B3
Pořadatel:  TK Roja Příbram z.s.
Datum:  01.-04.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kučera Jonáš
 
 
 
Sršeň Alexandr
6:3, 6:4
 
Sanders Oliver
6:4, 6:4
 
Fröhlich Max
7:5, 6:0
 
Burda Oliver Petr
6:4, 6:2
 
Sina Jakub
6:4, 6:2
 
Čepl Filip
6:0, 6:1
 
Šafrata Jan
6:2, 5:7, 6:2
 
 
 
Kozlovský Matyáš
6:1, 6:2
 
Komínek Kryštof
6:3, 6:4
 
Žoldák Patrik
3:6, 7:5, 6:3
 
Ladman Filip
6:0, 6:3
 
 
6:7 (5), 7:6 (1), 6:0
 
Vlček Daniel
 
Petrofský David
6:1, 6:2
 
Havlík Josef
scr.
 
Bešťák Jiří
6:3, 6:2
 
Dvořák Filip
6:0, 6:0
 
Kupka Kryštof
6:3, 7:5
 
Šafrata David
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Bien Daniel
 
Kločurek Daniel
6:3, 6:2
 
Burián Marek
6:2, 6:2
 
Sklenička Štěpán
6:0, 6:1
 
Jarolímek Josef
6:2, 6:3
 
Fröhlich Jan
6:4, 3:6, 6:4
 
Dvořák Lukáš
3:6, 6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Fiala Martin
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů 3.2. 10:00 Finale singla, NP12:00 SF čtyřher, poté FI čtyřher
Počet účastníků27
NasazeníBH
Kučera Jonáš 3245
Fiala Martin 4435
Šafrata Jan 5530
Bien Daniel 5925
Čepl Filip 6725
Vlček Daniel 7525
Kločurek Daniel 8225
Petrofský David 9120
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 502092

Šafrata Jan - Kučera Jonáš
 
 
 
Dvořák Lukáš - Šafrata David
6:1, 6:4
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:3, 6:2
 
Bien Daniel - Vlček Daniel
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Ladman Filip - Petrofský David
 
Žoldák Patrik - Burda Oliver Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (4)
 
Čepl Filip - Sklenička Štěpán
 
Dvořák Filip - Kozlovský Matyáš
6:2, 7:6 (4)
 
Sanders Oliver - Komínek Kryštof
3:6, 7:5, 1:0 (9)
 
 
2:6, 7:6 (5), 1:0 (4)
 
Fiala Martin - Stauch Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Kučera Jonáš 3245
Fiala Martin 4435
Šafrata Jan 5530
Stauch Daniel 5630
Bien Daniel 5925
Čepl Filip 6725
Vlček Daniel 7525
Petrofský David 9120
Kategorie : 10Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 504092

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kalle Nicholas27.04.2007TK Neridé