Český tenisový svaz
Datum:
09.-11.02.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 400)
Kódové číslo:
506090
Dvorců + povrch:
4 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenistabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: J.Fuka

PREZENTACE V PATEK FORMOU SMS DO 17 HODIN NA TEL.: 776 789 864 Daniel Velek - ředitel turnaje
Hraje se na 2-3 kurtech v nafukovací hale, povrch umělá tráva, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
262
9
 
 
29.01.2019 09:33:18
2.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
280
9
110
 
17.01.2019 20:22:13
3.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
283
9
69
 
06.11.2018 12:38:52
4.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
475
6
220
 
13.01.2019 10:55:51
5.
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha
503
6
237
 
07.02.2019 15:05:13
6.
Frk Radim 23.05.2005 TK Prachatice z.s.
508
6
 
 
02.11.2018 20:52:33
7.
Frk Patrik 23.05.2005 TK Prachatice z.s.
582
4
 
 
02.11.2018 20:49:19
8.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
590
4
60
 
30.12.2018 20:08:03
9.
Tručka Tomáš 04.09.2006 Tenis DDM Prachatice,z.s.
672
4
800
 
11.11.2018 15:58:58
10.
Trázník Miroslav 02.07.2008 Tsport Votice o.s.
764
4
387
 
08.02.2019 09:14:48
11.
Kralik Florian 21.01.2006 TK Znojmo
818
3
195
Přijat do hl. soutěže
04.02.2019 12:44:21
12.
Šoule Kamil 23.07.2006 TK ZVVZ Milevsko
916
3
1190
 
16.11.2018 07:43:38
13.
Laštovička Lukáš 11.12.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
916
3
450
 
12.01.2019 23:03:24
14.
Nestával Benjamín 10.06.2006 LTC Tábor 1903
1047
3
410
 
01.11.2018 00:31:54
15.
Nestával Samuel 10.06.2006 LTC Tábor 1903
1083
1
349
 
01.11.2018 00:49:31
16.
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov
1083
1
850
volná karta
09.11.2018 12:48:44
17.
Pokorný Jakub 25.02.2006 TK ZVVZ Milevsko
1083
1
1253
volná karta
21.11.2018 18:19:44
18.
Šmíd Jiří 06.05.2005 Tenis Dobříš
1083
1
 
volná karta
08.12.2018 16:08:35
19.
Štěpánek Daniel 19.11.2006 SKT Planá n.Luž.
1083
1
910
volná karta
09.12.2018 19:12:52
20.
Friedl David 07.06.2006 LTC Tábor 1903
1083
1
671
volná karta
17.12.2018 19:50:41
21.
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí
1083
1
525
 
21.01.2019 07:27:55
22.
Gregora Karel 10.12.2005 Tenis DDM Prachatice,z.s.
1083
1
 
 
29.01.2019 16:16:31
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čížek Patrik 08.12.2005 LTC Český Krumlov
260
9
 
odhlášeno hráčem
01.11.2018 07:12:46
2.
Šmejkal Vojtěch 16.09.2005 LTC Český Krumlov
520
6
 
odhlášeno hráčem
02.11.2018 20:12:24
3.
Vondrák Jiří 25.09.2006 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1083
1
407
odhlášeno hráčem
12.11.2018 12:59:00
4.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
741
4
259
odhlášeno hráčem
19.11.2018 17:34:54
5.
Vachta Matěj 28.03.2006 LTC Český Krumlov
1083
1
350
odhlášeno hráčem
09.01.2019 12:47:19
6.
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov
1083
1
166
odhlášeno hráčem
27.01.2019 13:50:13
7.
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov
323
9
 
odhlášeno hráčem
30.01.2019 09:35:08
8.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
489
6
172
odhlášeno hráčem
02.02.2019 09:37:53
9.
Řádek Dominik 14.01.2007 Jiskra Bechyně
1083
1
365
IS: kolizní přihláška
03.02.2019 12:00:48
10.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
odhlášeno pořadatelem
06.02.2019 18:16:21
11.
Kub Adam 18.07.2005 LTC Český Krumlov
1083
1
 
odhlášeno pořadatelem
06.02.2019 19:10:18
12.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
672
4
171
odhlášeno hráčem
08.02.2019 16:54:53
13.
Rosenkranz Jiří 02.03.2005 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
1083
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.02.2019 17:36:57
14.
Petrů Štěpán 18.06.2006 TK Pelhřimov
617
4
246
odhlášeno pořadatelem
08.02.2019 17:37:20