Český tenisový svaz
Název:
I - TEC Cup B
Datum:
31.01-03.02.
Pořadatel:
TK Havířov (B - 600)
Kódové číslo:
506088
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje - Petr Špok t.č. - 777 034 027,
Program na sobotu 1.2.2020 - 1.kolo dvouhry, 1. kolo čtyřhry,
v 7.55 hod. - Jendřejek, Klimša, Pekara, Postupa,
v 8.45 hod. - Chodura, Šimeček, Škvara, Vaněk,
v 10.00 hod. - Doskočil, Kopel, Martinovič, Stejskal,
v 11.30 hod. - Beránek, Horáček, Kalousek, Pospíšil,
v 12.30 hod. - Adam, Hrbáč, Jüttner, Václavík,
v 14.00 hod. - Knesl, Krupa, Mück, Sedlář,
v 15.30 hod. - Komrska, Papavasiliu, Rakouš, Rybárik,
Prezentace čtyřhry v sobotu 1.2.2020 do 12.30 hod. i telefonicky na t.č. 777 034 027.
Předpokládaný program na neděli 2.2.2020: osmifinále a čtvrtfinále dvouhry, čtvrtfinále a semifinále čtyřhry,
pondělí 3.2.2020: semifinále a finále dvouhry, finále čtyřhry,
Kvalifikace zrušena, pro nízký počet účastníků.

Prezentace pro hlavní soutěž v pátek 31.1.2020 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry hlavní soutěže. Program na sobotu 1.2.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
20.12.2019 16:07:33
2.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
09.11.2019 20:26:08
3.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
21.11.2019 22:02:05
4.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
17.12.2019 21:02:15
5.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
04.11.2019 21:25:13
6.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
03.12.2019 17:10:49
7.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
04.12.2019 23:05:57
8.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
 
02.11.2019 08:45:53
9.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
16.11.2019 10:15:53
10.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
29.12.2019 17:39:46
11.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
10.01.2020 23:39:06
12.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
04.11.2019 18:30:44
13.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
08.01.2020 11:40:46
14.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
volná karta
22.01.2020 07:59:06
15.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
11.12.2019 09:04:51
16.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
28.12.2019 16:25:05
17.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
05.11.2019 20:21:26
18.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
 
10.11.2019 21:11:25
19.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
 
11.12.2019 20:30:23
20.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
 
 
01.11.2019 14:50:12
21.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
 
11.01.2020 17:00:24
22.
Mück Filip 05.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
365
9
557
 
18.01.2020 11:49:09
23.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
402
6
 
 
01.11.2019 18:35:22
24.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
409
6
117
volná karta
17.01.2020 12:16:45
25.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
462
6
109
volná karta
16.01.2020 17:09:55
26.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
588
4
76
 
13.01.2020 13:42:28
27.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
833
3
418
 
07.01.2020 13:27:25
28.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
volná karta
01.11.2019 00:16:10
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
541
4
 
hlavní soutěž
28.01.2020 10:01:17
2.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
932
3
73
hlavní soutěž
22.01.2020 08:01:07
3.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
hlavní soutěž
11.12.2019 08:28:35
4.
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava
1044
1
 
hlavní soutěž
08.01.2020 11:32:00
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 09:10:33
2.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:40:51
3.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
579
4
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 19:52:41
4.
Obluk Jiří 26.07.2006 TK Slavia Orlová
378
6
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 18:44:19
5.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
18.01.2020 11:00:08
6.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
odhlášeno hráčem
22.01.2020 15:52:32
7.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
185
12
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 18:41:16
8.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
22.01.2020 20:38:14
9.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:29:43
10.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 22:55:31
11.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
odhlášeno hráčem
25.01.2020 08:00:43
12.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
645
4
310
odhlášeno hráčem
25.01.2020 08:58:12
13.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 10:09:17
14.
SÁŇKA FRANTIŠEK 02.01.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
452
6
462
IS: lhůta 8 dní
27.01.2020 16:29:59
15.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
IS: lhůta 8 dní
27.01.2020 16:30:01
16.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
IS: lhůta 8 dní
27.01.2020 16:30:02
17.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
IS: lhůta 8 dní
27.01.2020 16:30:04
18.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
odhlášeno hráčem
28.01.2020 22:07:54
19.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 07:21:26
20.
Wagner Matyáš 16.01.2006 TK TENNISPOINT FM
1044
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 12:07:11
21.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
odhlášeno hráčem
29.01.2020 13:27:26
22.
Dub Dominik 25.09.2007 TK Havířov
1044
1
533
odhlášeno hráčem zranění
29.01.2020 15:09:10
23.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 17:49:53
24.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
153
15
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 09:35:02
25.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
odhlášeno hráčem
30.01.2020 10:19:40
26.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
334
9
96
odhlášeno hráčem sms
30.01.2020 16:07:30